Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

rale_cazin je napisao(la):
Odavno se nisam javljao golf jos stoji parkiran u potrazi sam za zamjenskim motorom.
danas sam naletio na zanimljiv dodatak koji je takodjer jako rijedak, nov originalni hella - kako bi to nazvao produzetak stopova :p
dolazio je u crvenoj boji uz crvene stopove i ovaj crni koji je originalni za gt/gti stopove.
bio sam malo skeptican kako ce izgledati na autu, al kad sam probao svidio mi se i dobro uklopio.

2ujnqxg.jpg


21b4vhy.jpg

heckblende iliti po nashem hekblenda :icon_biggrin: vrlo rijedak acesoar za tricu... :icon_smile: em shto je OEM, em je i NOS ;) Golf je odlichan inache :icon_biggrin: RESPECT!!! ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Carbon je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Odavno se nisam javljao golf jos stoji parkiran u potrazi sam za zamjenskim motorom.
danas sam naletio na zanimljiv dodatak koji je takodjer jako rijedak, nov originalni hella - kako bi to nazvao produzetak stopova :p
dolazio je u crvenoj boji uz crvene stopove i ovaj crni koji je originalni za gt/gti stopove.
bio sam malo skeptican kako ce izgledati na autu, al kad sam probao svidio mi se i dobro uklopio.

2ujnqxg.jpg


21b4vhy.jpg

heckblende iliti po nashem hekblenda :icon_biggrin: vrlo rijedak acesoar za tricu... :icon_smile: em shto je OEM, em je i NOS ;) Golf je odlichan inache :icon_biggrin: RESPECT!!! ;)

hvala kolega pozz
 
Član
Posalji nekome od administatora poruku da ti promijene naslov teme, stavljena sad opcija da postove starije od sat vremena ne mozes editovati !
 
Član
Barte auto je za svaku pohvalu... Zavidim ti kakvog lepotana posedujes. i samo tako nastavi sa lickanjem.. pozzz
 
Evo danas sam bio raspolozen i ubacio xenon kit na maglenke evo kako to izgleda u sobi

15d4eue.jpg


lijevo HID desno obicna
2ij6qkz.jpg


evo i video
http://www.youtube.com/watch?v=c81tiejQHzM&feature=youtu.be
 
Da obavjestim ekipu da je golf dobio novo srce 2.0 8v gti motor sa 100 hiljada na satu bas extra motor
na poklon sam dobio vjerovali ili ne 2 para gti edition bocnih lajsni sad imam 3 para :))))) jedan je na prodaju dva para ostaju meni.

fe2vqd.jpg
 
Član
Odlican refresh teme :cool:;)


jesil vec ubacio motor ako nisi, vidi malo ga i estetki sredi dok ti je van auta ak treba sta ofarbat i tak to mada je to i sad vjerovatno ko novo sve cim je tako malo preso,al eto kad je sve u fullu na autu moze i to ;)
 
adi187 je napisao(la):
Odlican refresh teme :cool:;)


jesil vec ubacio motor ako nisi, vidi malo ga i estetki sredi dok ti je van auta ak treba sta ofarbat i tak to mada je to i sad vjerovatno ko novo sve cim je tako malo preso,al eto kad je sve u fullu na autu moze i to ;)

Auto je doslo iz svicarske znas kako dodju ocuvana od tamo, motor izgleda bukvalno kao nov e sad nisam siguran hocu li nesto farbati najvjerovatnije da necu.
 
Dejan 16v je napisao(la):

Ja sam pucao na ABF-a al tesko ga je naci dobrog jer je svaki gazen bez milosti, onda motor sam od sebe skup pa + daj pare da ga dovedes u red...
ovaj iskrso povoljan sa malo kilometara, citao sam da je bas izdrzljiv i pouzdan, nije neki potrosac.
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):

Ja sam pucao na ABF-a al tesko ga je naci dobrog jer je svaki gazen bez milosti, onda motor sam od sebe skup pa + daj pare da ga dovedes u red...
ovaj iskrso povoljan sa malo kilometara, citao sam da je bas izdrzljiv i pouzdan, nije neki potrosac.

Ma ABF je precjenjen motor, puno para traze a sto kazes svi unisteni,taj 8v je izdrzljiv i elastican motor fin za voziti solidan za trojku, a potosnja bgm hoce potrositi tu je kao abf u litar!
 
Dejan 16v je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):

Ja sam pucao na ABF-a al tesko ga je naci dobrog jer je svaki gazen bez milosti, onda motor sam od sebe skup pa + daj pare da ga dovedes u red...
ovaj iskrso povoljan sa malo kilometara, citao sam da je bas izdrzljiv i pouzdan, nije neki potrosac.

Ma ABF je precjenjen motor, puno para traze a sto kazes svi unisteni,taj 8v je izdrzljiv i elastican motor fin za voziti solidan za trojku, a potosnja bgm hoce potrositi tu je kao abf u litar!

ovaj covjek sto mi je nasao motor kaze da garantuje da normalne voznje nesmije preko 8L trositi kad se gasira onda potrosnja skoci. a abf nisam vozio al kaze da ispod 11 litara nemoze ici u prosjeku...
 
Član
to se cekalo :cool:
izvjestavaj redovano, kad to uradis nezz sta ces jos imati na njemu za uraditi :icon_biggrin:
;)
 
Top