Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

I uspio sam naci pass od maila i vratiti pass od foruma tako da sam opet online pozz svima
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

ja mislio ti odmaras od radova zbog zime :icon_biggrin:

report jel se sta radilo :icon_question::icon_smile:
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

GolFanatiCars je napisao(la):
ja mislio ti odmaras od radova zbog zime :icon_biggrin:

report jel se sta radilo :icon_question::icon_smile:

Uradio sam sredisnju konzolu svu u kozu i to je to, prekljucer sam spalio lamelu do kraja auto doslepano kuci iz bihaca sad kontam dali to mjenjati jer je motor pored toga u zivom rasulu ili uzeti abf-a... u mukama sam trenutno nisam planirao ovoliki trosak do proljeca.
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

aha ;) poprati to slikama sto si uradio ;)

a to za motor steta, kad ni sam ne znas kako vozit do proljeca, bez auta ne mozes

ako si ikako u mogucnosti i ako imas imas ABF-a u posjedu ubaci ga ;) nije lahko ali ako ti treba auto moras ga i usposobit ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Odavno se nisam javljao golf jos stoji parkiran u potrazi sam za zamjenskim motorom.
danas sam naletio na zanimljiv dodatak koji je takodjer jako rijedak, nov originalni hella - kako bi to nazvao produzetak stopova :p
dolazio je u crvenoj boji uz crvene stopove i ovaj crni koji je originalni za gt/gti stopove.
bio sam malo skeptican kako ce izgledati na autu, al kad sam probao svidio mi se i dobro uklopio.

2ujnqxg.jpg


21b4vhy.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Fin dodatak, na crvenom autu, uglavnom ovi crni detalji pravo lijepo dodju do izrazaja :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

super je dodatak ;) al bi bilo prejako da su coskovi gepeka navuceni preko migavaca :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Zanimljivo nisam vidio do sada kod nas da i jedan golf ovo ima :icon_smile:

Kupi crni transparentni sprej pa malo jos zatamni i ove svoje stopove da budu tamni i jednacitij jos bolje ce se uklopiti sa ovim dodatkom a nece se znati ni ovo narandzasto od zmigavaca :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

adi187 je napisao(la):
Zanimljivo nisam vidio do sada kod nas da i jedan golf ovo ima :icon_smile:

Kupi crni transparentni sprej pa malo jos zatamni i ove svoje stopove da budu tamni i jednacitij jos bolje ce se uklopiti sa ovim dodatkom a nece se znati ni ovo narandzasto od zmigavaca :cool:

ma nema potrebe dirat nista to je originalno napravljeno isti materijal ista boja ista nijansa samo slaba je camera na mobitelu pa je tako ispalo.
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Ipak sam kupio jos jedan xenon kit 8000k da ubacim u maglenke cisto malo sminke :p

a i napokon je danas stigao zadnji lonac za kolfa koji odavno trazim, trenutno je u bihacu nemam sliku ali ovo je :)

o7kn4y.jpg


:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

jos sam u pregovorima za par stvari ugl cim bude zvanicno stavljam ovdje :icon_biggrin:

i zasto nemogu promjeniti naslov teme stoji mi u produzetku ovo zalutali video i neda se promjenit????
 
RE: Golf III by rale_cazin zalutali video :p

Dobar lonac,samo ga stavi fino,onako nemoj puno da ga izvuces da bude nakradno.Decentno :cool:
 
Top