Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Legend
RE: Golf III by rale_cazin GTI edition lajsne

ako su to te lajsne koje sam trebao dobiti u ovaj koji dan ,....donji si mame mi :lol:
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI edition lajsne

One gti se mogu ti i tamo naci ali ove su bas velika rijetkost cak ih nema ni na ebay.
Za sad ih necu ni montirati mozda budem mjenjao lajsne i stavljao komplet od gti-ja sve i plasticne rubove al to nek ceka moram to u glavi osmisliti jos detaljno :p
a ako ne onda cu u svojim lajnama precizno napravit utore za ovo ugl neka ceka proljece sa ostalim radovima...
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI edition lajsne

Naletio mi jos jedan komplet xenon kit samo sa sijalicama h7.
I napokon imam mogucnost da sijalice zamjenim za koje hocu, dvoumim se koje da uzemem, to jest da ubacim jos jedan xenon u farove sad na duga svjetla ili u maglenke?

Ajde savjet ekipa...
 
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

sta ti je cesce upaljeno u to i ubaci predpostavljam da su meglenke radi izgleda
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

ako imas para za sijalice ubaci u duga posto cesto crkavaju pogotovo blicanje i tako to. sam bi-xenon radi na drugom principu zbog ove mane, tj ne trpe cesto paljenje i gasenje sijalice. a sto se tice da ih ubacis u maglenke nebi lose bilo samo da te policija ne zeza :icon_question:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

Ja bih radije u duga, smucile su mi se bele/plave maglenke...Ali ako crkavaju od blicanja onda je najbolje da ih prodas :)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

Gume u njemu kao i kod mene, nemoze nista proc rahat blatnjav ulazis. :D
Extra golf ;)
 

IGY

Član
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

radije ih ostavi za rezerve, jer za duga nisu xenoni, iz razloga sporog grijanja i sto se stalno pale gase
za maglenke nisu, osim ako hoces sminku, jer po magli ces dobiti bijeli zid ispred sebe
 
RE: Golf III by rale_cazin Ajmo savjet ekipa

I pronasao jedan zalutali video od ljeta :p

http://www.youtube.com/watch?v=ERrhajxe8sQ
 
Top