Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin pojasevi u autu i jubilarne feluge

Ajmo redom, danas sam zavrsio provlacenje instalacije do gepeka sve uredno skopcao i fiksirao muziku.

5v4xp1.jpg


svi tepicirunzi su montirani zvucnici spojeni u vratima i bokovima naslon za ruku je montiran, samo ga nisam poresvukao u kozu nisam stigao ovih dana.

2jakrye.jpg


Jedna slika na bbs rs felugama

1691en4.jpg


Sutra mi je jos ostalo da ovaj dzumbus kablova pokopcam u radio i to je to

2ep0spf.jpg


I onda moram malo podici auto ipak je prenisko za zimu oprati auto i feluge i to je to za sad.
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

Ne ide ta kugla mjenjaca uz njega, ajd je meni prodaj sebi drugu kupi :lol: :cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

Pedantnost na noviu svaka čast Rale...znaš šta radiš....pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

Extra sinkooo ,,,,danas mene Danko pita cijeg golfa vozi rale hahahahha reko nemam pojma nisam ga danas ni vidio kaze on isto crveni hahah ev ja sad skonta cijeg hahaha :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

uco_opc je napisao(la):
Extra sinkooo ,,,,danas mene Danko pita cijeg golfa vozi rale hahahahha reko nemam pojma nisam ga danas ni vidio kaze on isto crveni hahah ev ja sad skonta cijeg hahaha :cool:

Sine feluge su pola auta :p
 
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

extra sve super fino i pedantno.jos samo da pitam gdje tako fino odradi presvlacenje sjedista i ja bih volio tako svoja odraditi
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

sta je rec? nisu mogle vece gume stati pod blatobran :D:D

;) auto je extra, fakat :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin finito ovosedmicni radnovi :p

mirsadgolf je napisao(la):
extra sve super fino i pedantno.jos samo da pitam gdje tako fino odradi presvlacenje sjedista i ja bih volio tako svoja odraditi

Hvala svima na komentarima, a sivece sam presvlacio u Bihacu, ima covjek koji to bas dobro radi.
 
Top