Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin stigao Auto radio

Znaci sad i muziku imas :cool: Dobro ce ovo da svira :icon_smile:

A player je drama ;) Jesil ga ovdje negdje uspio naci il je iz uvuza :icon_question::icon_smile:
 
RE: Golf III by rale_cazin stigao Auto radio

joj za taj radio sam prije 4-5 godina iskesirao muski para, i onda kupio sonny neki, ovaj prodam kolegi.
I neki dan ga nazovem gdje je radio kaze kod mene je stoji vec 2 godine ja kupio sebi kaze neki sa usb-om onaj dosadio.
tako da sam imao srece sa njim.
 
RE: Golf III by rale_cazin stigao Auto radio

Danas sam bio odsjecen od svijeta ovo ima samo u Bosni hehe slika govori vise od 1000 rijeci :p naravno tu je i neirov kec u prici

2s65us3.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin zaganje ceste :p

Hahaha suti ja jedno jutro krenuo po danko normalno znas ti najbolje kako se vozi hahaha mogao upasti u kanal :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin zaganje ceste :p

Aha jos jace kad ovaj radnik kaze haj preko ivicnjaka, reko kolega pa nije u mene terenac ccc
 

IGY

Član
RE: Golf III by rale_cazin zaganje ceste :p

nekontam sta zelis dokazati ovom slikom?
mislis da je njima prece tvoje i jos 10-15 auta tu, nego da rijese ovo sto su poceli da prave, to sto je tebi, meni i vecini raje na forumu auto zakucano nije njihov problem, alternativa izlaza ima a to sto ti nemozes preko je tvoj ne njihov problem
 
Početnik
RE: Golf III by rale_cazin zaganje ceste :p

IGY je napisao(la):
nekontam sta zelis dokazati ovom slikom?
mislis da je njima prece tvoje i jos 10-15 auta tu, nego da rijese ovo sto su poceli da prave, to sto je tebi, meni i vecini raje na forumu auto zakucano nije njihov problem, alternativa izlaza ima a to sto ti nemozes preko je tvoj ne njihov problem

Da ti ne radis na rovokopacu ovom kad ih branis :D
 
RE: Golf III by rale_cazin zaganje ceste :p

Evo danas napokon sve "upasano" popravljene sitnice na tepicirunzima koje je neko uradio kad je nestrucno cupao ccc, oprani nekoliko puta, oprani pojasevi, nosaci pasatovih zvucnika su prepravljeni i zvucnici postavljeni kao da su tamo rodjeni :p sutra ABD ubacivanje u golfa.

23h1v7q.jpg

2d7zvgw.jpg

20psz04.jpg

34ef7l2.jpg

ay5bwp.jpg

29dhkj8.jpg

x6mszt.jpg
 
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost spremna

Zato se Enesss dosao vozikati danas po V.Kladusi gdje je cesta vise nego dobra :p
 
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost spremna

Danas sam se naserafao muski :icon_evil:

Skinuo sam sebi sa trojke 2 vrata intalaciju, motore i sve potrebano za stakla na struju...

f22akl.jpg


I naravno skinuo sam sebi plasticne pragove koji su bili u extra stanju samo fali ona zavrsna lajsna.

11v4qr6.jpg
 
Top