Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
ma ne treba meni copy-paste sa neta da bih znao :D


nego kako god, ja se nadam da ce sa ovim motorom biti sve ok i da ce uskoro na cestu... da ovu ljepotu prati i spaktakularan zvuk, a bgm i performanse nisu za odbaciti, tebi svaka cast rale :cool:
 
evo ekipa dosao sam kuci krepan -.- cjeli dan se radilo i golfu je presadjeno novo srce :icon_smile::icon_smile:
auto odslepano kod elektricara da sad ono uradi svoj dio posla, nije mi pasala remenica servo pumpe sad sam u potrazi za njom...
evo par slika od danas

1zzjj2q.jpg


x5v1ao.jpg


23r4znl.jpg


dvrb69.jpg


qz4vhw.jpg


21exjrp.jpg


2gsh0k5.jpg


afkgm1.jpg
 
Član
koliko sam ja pratio temu....kočnice su odavno od vr-a....tj.zadnje...neznam za prednje....

samo naprijed rale....i video sa zvukom se čeka ...;)
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
evo ekipa dosao sam kuci krepan -.- cjeli dan se radilo i golfu je presadjeno novo srce :icon_smile::icon_smile:
auto odslepano kod elektricara da sad ono uradi svoj dio posla, nije mi pasala remenica servo pumpe sad sam u potrazi za njom...
evo par slika od danas

fino fino,sad ces imat manje neiskoristena prostora pod haubom,vidim kod hasana si radio dobri su nema sta,sretno u daljem radu :cool: ;)


edit by bht team

nemoj kvotati slike
 
Da kao sto kolega kaze ja sam vec od ranije imao sve od vr6 osim motora,mjenjaca, i poluosovina. vidis na slikama 5x100 feluge :p
 
adamovic85 je napisao(la):
Nek je sretno u daljem radu.Ajde kad spakujes pa dodji da vidimo jel to icemu :icon_smile:

Znas da cu doci maksuz do vas cim ovo kompletiram, i moram vam se zahvaliti maksuz da vas ne bude alaaaaaaaaaaa
 
Evo danas su plastike i filter prelakirani u crnu mat boju, dvoumim se dali da ostavim ovako crne i samo nadjem crvene kablove svjecica ili da u crveno ofarbam slova vr6 dohc...

ranipk.jpg
 
Top