Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Nista od danasnjeg paljenja, posto je sad veliki hladnjak sa vecim motorom ne pase mi moj steker ni instalacija motora hladnjaka cekam sad to sutra abd da dodje -.-
 
rale_cazin je napisao(la):
Nista od danasnjeg paljenja, posto je sad veliki hladnjak sa vecim motorom ne pase mi moj steker ni instalacija motora hladnjaka cekam sad to sutra abd da dodje -.-

zato što nisi tražio Wolksburg vještačenje danas! i gdje sam ja na ovim slikama u garaži :icon_mad: ;);)
 
Harli_team je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Nista od danasnjeg paljenja, posto je sad veliki hladnjak sa vecim motorom ne pase mi moj steker ni instalacija motora hladnjaka cekam sad to sutra abd da dodje -.-

zato što nisi tražio Wolksburg vještačenje danas! i gdje sam ja na ovim slikama u garaži :icon_mad: ;);)

hehe tebi cu dopustiti da malo gasiras i uzivas u zvuku kad sve bude gotovo :)
 
kdl82w.jpg
 
Nema sanse naci ovaj komad instalacije, morao bi sad opet skidat hladnjak i naci onaj sa obicnim stekerom na motor propelera tako da sam se iznervirao i kupio kompletnu instalaciju gdje dodje taj komad kabla, stize sutra ujutro popodne paljenje motora Akobogda!!!
 
snimak sutra mora jos nazad kod mehanicara da se spoji hidraulicno kvacilo, gas sajla, pedala kvacila druga, i zamjenu filteri i ulja.
 
ev malo slika od danas onako raskopano... ovim djelovima nikad kraja troskovi se udvostrucuju a ja pizdim polako, al se nadam da kad zavrsim sve da ce onaj gust vr-a da bude vrjedan ovog svega.

neki sklopic koji regulise motor propelera klime
21dl655.jpg


set pedala sa hidraulicnim kvacilom
357oz0z.jpg


kompresor klime
2mqrn90.jpg


jos jedna kompletna instalacija
jgpohi.jpg


10yov37.jpg


v8ofm0.jpg


i na kraju je spojeno grijanje siceva sad i ono funkcionira :)
i sutra treba stici novi motor propelera sa 3 zice zbog kojeg sam danas ludio i relej 109 -.-
 
sandy_mo je napisao(la):
Brz si, svaka cast napokon je Golf kompletan :cool: :cool:

ma kako kompletan ima tu jos posla, moram jos iskupiti digitalnu klimu i tempomat i to je to sto se tice opreme vise ne postoji a sto se tice ovih radova, kao sto sam planirao rolbar sipke unutra i moram ga lakirat u neku bolju crvenu boju kompletnog i onda je to to :)
 
Član
Fino ti idu radovi kolega :) nadam se da ce to bit sve kako si zamislio jos ako legne roll bar npr od inox-a full i neke kadice ma beton :);):123:
 
Top