Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
Sine jesi ti upalio ,,,,ja sam danas svoja sastavio upalito radi ko satic ,,,,a srce ko (...........................) gradska dz*****
 
Član
lajkaaaaam pa et tu smo negdje isto poceli isto skoro i zavrsili ,,,,,jos sad da ih i ubijemo u isto vrijeme
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Brz si, svaka cast napokon je Golf kompletan :cool: :cool:

ma kako kompletan ima tu jos posla, moram jos iskupiti digitalnu klimu i tempomat i to je to sto se tice opreme vise ne postoji a sto se tice ovih radova, kao sto sam planirao rolbar sipke unutra i moram ga lakirat u neku bolju crvenu boju kompletnog i onda je to to :)

imas je ovdje: http://www.pik.ba/artikal/2220609/klima-digitalna-za-golf-3/
 
namikbh je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Brz si, svaka cast napokon je Golf kompletan :cool: :cool:

ma kako kompletan ima tu jos posla, moram jos iskupiti digitalnu klimu i tempomat i to je to sto se tice opreme vise ne postoji a sto se tice ovih radova, kao sto sam planirao rolbar sipke unutra i moram ga lakirat u neku bolju crvenu boju kompletnog i onda je to to :)

imas je ovdje: http://www.pik.ba/artikal/2220609/klima-digitalna-za-golf-3/

ma naci cu ja nju druze samo da malo finansiski dodjem sebi ovo sad me kostalo vise nego sam planirao.
 
Član
u mene je digitalna klima u autu i sve je ok ...ali čuo sam da je bolja manualna klima,jer je navodno klimatronik podložan kvarenju,iako kažem u mene je sve ok zasad....ali za razliku od manulane ima tu neku ploču i ima 8 senzora temperature,a kada jedan ode poremeti se sve....a navodno je jako skup taj senzor
 
Član
Ne senzori nego motorici otvaranja klapne za ventilaciju, imas jedan vanjski,jedan unutrasnji i fotosenzor na instrument tabli. Mene jedino zeza unutrasnji senzor nekada hoce nekada nece, bas jucer se zapusilo i zamjenio ventilator klime jer je izgorio ostalo nikakvih problema.
:icon_exclaim:
 
Na sasiji nije ostavljena rupa za cilindar hidraulicnog kvacila tako da moram busiti rupu evo cjelo vrjeme se razmontirao i volan i sve ispod da se skinu papicice radovi se privode kraju polako...
 
Član
Kod mene je ona obična klima i neces se zajebat ako i nju uzmes jedino ako sad ganjas neki full :D
Stvarno ekstra hladi i brzo pocne hladit
 
Član
Franki je napisao(la):
Kod mene je ona obična klima i neces se zajebat ako i nju uzmes jedino ako sad ganjas neki full :D
Stvarno ekstra hladi i brzo pocne hladit

Pa ista stvar potpuno, samo ovdje imas automatsko podesenje spram rucnog.....
 
Član
trizex je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Kod mene je ona obična klima i neces se zajebat ako i nju uzmes jedino ako sad ganjas neki full :D
Stvarno ekstra hladi i brzo pocne hladit

Pa ista stvar potpuno, samo ovdje imas automatsko podesenje spram rucnog.....


nije baš tako jednostavno ,ima razlike dosta .....ali neka to objasni netko stručniji od mene
 
Član
muza je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Kod mene je ona obična klima i neces se zajebat ako i nju uzmes jedino ako sad ganjas neki full :D
Stvarno ekstra hladi i brzo pocne hladit

Pa ista stvar potpuno, samo ovdje imas automatsko podesenje spram rucnog.....


nije baš tako jednostavno ,ima razlike dosta .....ali neka to objasni netko stručniji od mene

Zapravo jeste, kompresor klime je isti, isparivac je isti, ne moze da svane prije zore dakle :) a razlike su sto digitalna ima motorice koji kontrolisu klapne koje usmjeravaju puhanje umjesto "kolutova i sajli", sto ima par senzora temp da bi mogla da "prati" vanjsku i unutarnju temp i spram toga automatski regulise protok / jacinu puhanja, i tako to, sitnice :)
 
Član
kako sam ja shvatio najveća razlika je u nekoj ploči koju klimatronik ima,a manualna klima nema...i ona se zna pokvarit....jer klimatronik ima opciju AUTO,koja radi na principu da kad zadaš temperaturu klima puše dok temperatura u kabini ne bude na zadanoj temperaturi i onda je održava konstantnom....a to manualna klima nema....

tako sam ja shavtio....ali 100% sam siguran klimatronik ima više ''kompjuterizacije''od manualne klime,zato je više podložan kvarenju

:icon_exclaim: otvorite temu razlika climatronica i manualne klime...pa da saznamo razlike,mane i prednosti,mene iskreno zanima
 
Top