Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Jednostavno imam ludu srecu danas sam naletio dio koji je stvarno za mk3 prerijedak, znaci originalna instalacija u kompletu sve tip-top grijanje siceva :icon_smile::icon_smile:

2507cy0.jpg


2uykc9y.jpg


uz motor sam dobio volan podesiv po visini i putno racunalo, vec sam imao stelanje farova po visini elektronsko stakla na struju siber na struju, spigle idu van ubacujem i spigle na struju za ovu sezonu u pregovorima sam za tempomat i ostaje mi digitalna klima i onda mislim da ce golf imati svu mogucu opremu koja je postojala za mk3 model :icon_smile:
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Jednostavno imam ludu srecu danas sam naletio dio koji je stvarno za mk3 prerijedak, znaci originalna instalacija u kompletu sve tip-top grijanje siceva :icon_smile::icon_smile:

2507cy0.jpg


2uykc9y.jpg


uz motor sam dobio volan podesiv po visini i putno racunalo, vec sam imao stelanje farova po visini elektronsko stakla na struju siber na struju, spigle idu van ubacujem i spigle na struju za ovu sezonu u pregovorima sam za tempomat i ostaje mi digitalna klima i onda mislim da ce golf imati svu mogucu opremu koja je postojala za mk3 model :icon_smile:
[/quote jos ta digi klima i bice u fulu to je najaca oprema siber i dig klima moj kolega ima takvu gti editon mislim da nema bolje u BIH
 

LSD

Član
tvoja trojka i bivsa daliborova dvica su "=" i najkompletnija auta u BIH definitivno....skidam ti kapu
 
dzinn16v je napisao(la):
Ja vec dugo trazim tu instalaciju ali uzalud...ako ti naleti jos koja javi...treba mi bas od mk3 sa prekidacem;)

Znam druze i ja sam je dugo trazio bas je skoro pa nemoguce naci je, ako nadjem javim ti pozz
 
Član
dobar je golf....


koja je oznaka motora tog što si uzeo....u mene je 2.0 8v agg motor,to je zadnja verzija tog motora....potrošnja otvorene ti se kreće od 6.5-7 litara,gadske oko 9-10 litara....ja nikad nisam imao problema sa motorom....
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Mislim da je i ovo AGG sad ganjam kako ce biti najpovoljniji nacin da prijavim i atestiram taj motor -.-

ja mislim da bi trebao imati samo račun od mehaničara koji ti je prebacio motor ....i s tim računom ideš na tehnički i atestiraš ga....

ali provjeri s nekim tko je već prebacivao motor i pravio atest ....

ja sam prezadovoljan s tim motorom....

muza je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Mislim da je i ovo AGG sad ganjam kako ce biti najpovoljniji nacin da prijavim i atestiram taj motor -.-

ja mislim da bi trebao imati samo račun od mehaničara koji ti je prebacio motor ....i s tim računom ideš na tehnički i atestiraš ga....

ali provjeri s nekim tko je već prebacivao motor i pravio atest ....

ja sam prezadovoljan s tim motorom....mislim da agg motor ide negdje od sredine 1996 godine...
 
Top