Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

Član
evo ga iako danas ne planirano namontirana fabricka kutija filtera...iii mnogo sam se iznenadio koliko auto bolje ide i bolje vuce za nevjerovati :neznam:









 
Član
slike zara svegami, svaka cast, a auto je :cool::cool::cool:

joj u tuzli sam neki dan vidio tricu sa nekim ludim farovima,ono do sad nikad nisam vidio,,ima lece i na kratkom i na dugom svjetlu, nekak preludo izgleda
 
golf je prva liga, puno bolje mu lezi originalni branik,, onaj fk je bas cudan bio.
rekao si da ces raditi te sitnice oko limarije,, taj prednji blatobran ako hoces da se uradi kako treba, moras
skinuti sa auta i uraditi detaljno iznutra i izvana zastitu,, inace ce ti kroz par mjeseci se pojaviti korozija,,
i jos jedan prijedlog je da uklonis zadnji brisac i znak da bude bas clean, pozz;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
golf je prva liga, puno bolje mu lezi originalni branik,, onaj fk je bas cudan bio.
rekao si da ces raditi te sitnice oko limarije,, taj prednji blatobran ako hoces da se uradi kako treba, moras
skinuti sa auta i uraditi detaljno iznutra i izvana zastitu,, inace ce ti kroz par mjeseci se pojaviti korozija,,
i jos jedan prijedlog je da uklonis zadnji brisac i znak da bude bas clean, pozz;)

znam tako sam i mislio skroz skinuti i odraditi blatobran bas kako treba...
a sto se tice brisaca neki dan ga ja montirao jbg ide zima nemoze se bez zadnjeg brisaca znaci dosta u voznji...na ljeto cu ga ukloniti...a vjerovatno cu stavljati gepek od amera na ljeto pa cu na njemu sve ukloniti sem prostora za tablicu a ovaj cu ostaviti da imam za zime :D

enesss je napisao(la):
fotke perfektne , golfers perfekt .... eto moj komentar druze ;)

hvala kolega eneesse znaci mi dosta podrska :D ...mozda nekad budemo zajedno i na staylingu ko ce znati :D
trebamo ti ja i rale_cazin se naci da stanemo jedan pored drugog da se malo izslikamo ,bila bi fora :D
 
Top