Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fabricki ali sa vr spojlerom je ipak ljepsi;)
a limarija ko limarija, bolna tacka golfova trece generacije,,
saniraj to cim prije;)

tacno i pored te mane imaju svoje tipicne lose tacke poput prednjih blatobrana pragovi na sastavu kedera i gepek kod lajsne za otvranje
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fabricki ali sa vr spojlerom je ipak ljepsi;)
a limarija ko limarija, bolna tacka golfova trece generacije,,
saniraj to cim prije;)

tacno i pored te mane imaju svoje tipicne lose tacke poput prednjih blatobrana pragovi na sastavu kedera i gepek kod lajsne za otvranje

tacno tako i znaci imam male flekice i iznad lajsne gepeka...to bih trebao da saniram sledece sedmice i da stavim taj prednji lip od vr6-tice :D
 
Član
Napokon sinoc namontiran prednji duboki lip od vr6-tice ;)
inace je auto bio spusten a tek sad.....struze mi kad prelazim preko lezeceg drota :D;)





 
Član
E pozzz ljudi....evo juce se malo radilo dosadilo mi vise gledati ZUTA KLIJESTA pa sam to morao rijesiti lakirao sam ih u crveno i sad je to doooosta ljepse :D,takodje sam nasao orgiii znak na masci od 3 GTI-a i bas mi se svidjaaa.
iii ubi me limar pasce snijeg a on nece da mi uzme auto da ono odradi kaze ima puno posla bla,bla,bla...tacno cu ga prebiti ako u roku 5 dana ne uzme auto da mi radi :D
evo par slicica :D






ii da skinuo sam onaj mali filtereic sto mi je stojao kao "ukras"nicemu nije sluzio sem da mi pusta ulje na njega
pa sam to regulisao i vratio onako kako je fabrika zamislila :D

neznam dali da trazim orgigiii kutiju filtera ili da ostavim ovako???














 
Član
Golf za 10!!!
Malo bolje skontaj kako da protokomer pticvrstis, ja sam napravio postolje od aluminijumskog lima, mnogo ljepse izgleda!
 
Top