Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

Legend
ja volim na golfu vidjeti fabriku uz fine dodatke ,....
al ovo je bas super leglo i predobro i kvalitetno mi izgleda , jesi li razmisljao gornji dio prednjeg branika u crno mat da ti prati liniju sa zadnjeg branika i lajsni na vratima ??

i odradi rub feluga , i onda ce bas sve tek doci do izrazaja ;)
 
Član
E ovako planirao sam ja sto,sta samo treba para(naravno)
sto se tice radova kao sto sam i rekao u planu je samo par sitnica...znaci vracanje vabrickog branika i praga od GTI-a i poliranje rubova na felugama,i naravno spustanje do temelja :D...al otom potom trenutno sam u potrazi za gepekom od amerikanca,to bih zelio da nadjem i da stavim nekako mi bolje izgleda...;);)
 
Član
Ovih dana postavljen fabricki auspuh od GTI-a...meni dosta ljepse izgleda i jos povaren auspuh na 2 mjesta sitne rupice..sad radi ko vekerica nist se necuje samo pod haubom "grmi"hahaha





IIiiii jedan peh....
juce mi krepao podizac stakla vozaceva strana je u pitanju sad je tu mapo veci SARAFCIGER ZABIJEN U VRATA hahahaah dok ne kupim drugi...valjda mu se sajla unutra premotala,ko ce znati....:( ode pinkara bezze :(
 
Član
u kako mi se samo svidjaju ova sjedista komplet auto extra izgleda i ovaj novi lonac puno bolje stoji
 
Član
drug posto je i u mene trica takva i ista boja, kako ga odrzajes? mene nervira jer sad pa sad se uprasi nakon pranja tj. tamna boja pa odmah se primjeti :icon_mad: i koje su fele i gume? 16" neke pretpostavljam
 
Član
e ovih dana sam bio malo aktivan pa sam razmontirao prednji branik i pragove i postavio fabrcki branik od trojke sa plitkim lipom..nisam jos kupio onaj duboki(trebao bih uskoro) i sto se mene tice dosta mi je ljepsi kadje sve sandard...Takodje sam jos spustio auto posto sa onim branikom kao da i nije bio spusten samo sto je branik bio dubok a rupa izmenju tocka i ruba ogromna....sad sam to malo normalizovao :D
evo par slikica onako dok traju radovi a posle lakiranja branika cu da odradim neki season pa ce to malo bolje izgledati ;)





























 

IGY

Član
inace taj branik mi je bio odvratan bas iz tog razloga sto je na podu a auto u zraku
OEM zakon i auto u pod i to je to ;)
 
Član
hvala ljudi na ljepim komentarima..imam prave planove u glavi samo za to sve treba para...vremenom bico to jos jedna prava German style trica vjerujte mi(ako je ne prodam) ;);)
trenutno cekam da mi covjek posalje pragove od GTI-a i da i to stavim i onda ide na lakiranje ovaj branik i ovaj blatobran sto mi je malo pohrdjo...obavjestavacu vas ;)
 
fabricki ali sa vr spojlerom je ipak ljepsi;)
a limarija ko limarija, bolna tacka golfova trece generacije,,
saniraj to cim prije;)
 
Top