Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

Član
Sinoc smo ja i kolega kod njega nesto sarafali,tacnije stavljali distancere na ibizu,a onda je tu i joco dosao,pa reko da okinemo koju slicicu...
Nisu neke kvalitete al su NICE ;)


































e interesuje me dali zna neko gdje mogu da nabavim gepek ali od amerikanca....nekako mi dosta ljepse izgleda





ako neko zna....tu sam :D
 
Član
Ma nece puc kad se odradi kako treba ;) A origig ces tesko naci, ja ga trazim od kako sam uzeo golfa :cool:
 
Član
evo proteklih dana nista se nije (jos uvijek)radilo na autu se malog photoseasona :D
evo par slikica :D




























Sutra idem po prednji branik od Gti-a i jos nekih sitnica sam kupio pa cu da spremam to sve da montiram pred zimu...uglavnom bice slika vidjecete sve :D
 
Član
Meni pravo dobro cak mozda i bolje ovaj izgleda branik od fabričkog sa ovim vento look ;) ;)
PS: Super trica
 
Član
Dobar GTI a i ovaj Audi odlicno izgleda sa ovim felgama vidio sam u Vodicama istog ja mislim da je to ovaj na slikama stvarno prelijep :cool::icon_biggrin::cool:
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Dobar GTI a i ovaj Audi odlicno izgleda sa ovim felgama vidio sam u Vodicama istog ja mislim da je to ovaj na slikama stvarno prelijep :cool::icon_biggrin::cool:

Jeste to je taj iz vodica bili smo na moru,malo se morali :D...Inace iz BanjaLuke je audi od mog najboljeg drugara...audi je vrX :D 1.9 Tdi 90ps+chip,gewinde,unutrasnjost iz audija s2 koza grijaci....ma ledi :D

PS...Danas stavljen fabricki auspuh od GTI-a i bas super izgleda...slike uskoro :D
 
Član
memi je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
Dobar GTI a i ovaj Audi odlicno izgleda sa ovim felgama vidio sam u Vodicama istog ja mislim da je to ovaj na slikama stvarno prelijep :cool::icon_biggrin::cool:

Jeste to je taj iz vodica bili smo na moru,malo se morali :D...Inace iz BanjaLuke je audi od mog najboljeg drugara...audi je vrX :D 1.9 Tdi 90ps+chip,gewinde,unutrasnjost iz audija s2 koza grijaci....ma ledi :D

PS...Danas stavljen fabricki auspuh od GTI-a i bas super izgleda...slike uskoro :D


Znaci da nisam pogrijesio ma vidio sam Audi otkida :cool::icon_biggrin::cool:

Sretno sa radovima na Golfu ;)
 
Legend
svaka cast druze, jedva cekam da stavis obicne karambolke pa da ga spustis kako Bog zapovijeda..
bit ce onda zlo, jos mozda vratit orginalnu svjetlosnu grupu, ili bar iskljucit ove AE ogavne, i onda ima da gori :cool::cool:
 
Član
sa ovim karambolkama izgleda perfektno nebi mu nista vise diro jos karambolke za zime obicne..
 
Top