Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Takođe djelim isto mišljenje sa tobom.....najviše bih volio 1.9 td......taj mi najbolje leži i njega ganjam,,,pa će aBD valjda birti..pozzzzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

bad_look je napisao(la):
Takođe djelim isto mišljenje sa tobom.....najviše bih volio 1.9 td......taj mi najbolje leži i njega ganjam,,,pa će aBD valjda birti..pozzzzz:cool:

ja sam se zasitio 1.6 dizela, odsad samo 1.9 :D:D
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

druze,Golfa dvojku 1.9 TDI sa motorom od Passata sa 136 konja i 6 brzina menjacem sam vozio proslog ljeta od jednog momka iz Beograda,vjerovat nisam mogo kako ide kad ga 3 brzinom stisnes gubi pravac koliko je jak :D:D a trosi smijesno oko 5 litara maximum :cool:

ako vec stavljas motor stavi 1.9 TDI pa koji god,ali ja bi tu ugradio od cetvorke motor :D:D moze se to ubacit samo treba volje :D pored toga svaki GTI bi mogao samo da se gusi iza tebe,u crnom diesel power dimu :D
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

vala Zoranic i ti ga precera sto bi rekli, sigurno trosi vise od 5 litara, to je prvo
a drugo, kazes motor od cetvorke, znas li ti koje su ti prepravke, nije to daj motor i ubaci i eto ga. Treba love dosta, Liga je radio slican projekat, i bas sam pratio, vazda su bila neka ulaganja, ima tu puno zajebancije,
evo i green devil ti moze reci da nije pis od cake:D ubacit tdi motor:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Ma puno je to za mene i moju šasiju ide najvjerovatnije 1.9 td...pa poslije IC po mojoj želji by home made...pozzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

ArminM je napisao(la):
vala Zoranic i ti ga precera sto bi rekli, sigurno trosi vise od 5 litara, to je prvo
a drugo, kazes motor od cetvorke, znas li ti koje su ti prepravke, nije to daj motor i ubaci i eto ga. Treba love dosta, Liga je radio slican projekat, i bas sam pratio, vazda su bila neka ulaganja, ima tu puno zajebancije,
evo i green devil ti moze reci da nije pis od cake:D ubacit tdi motor:icon_biggrin:

od trice TDI pase na nosace od dvice ali ja sam kompletan trap prebacio, pase sve na saraf, eh malo je zaebano oko instalacije jer TDI ima dosta instalacije u odnosu na obicne TD motore, dok za motor iz mk4 treba prepravljat, to bi ti Liga znao najbolje objasnit jer on jos uvijek devera s tim :lol::lol: zato sam se ja odlucio za ovu soluciju, jedino ako imas viska para i ne znas kud ces onda opleti iz mk4 130 ili 150ks + chip i mijenjaj redovno trapove

bad_look je napisao(la):
Ma puno je to za mene i moju šasiju ide najvjerovatnije 1.9 td...pa poslije IC po mojoj želji by home made...pozzz:cool:

moze se i taj motor ustimat da ide fino, samo gledaj da je turbina dobra jer bez nje nista

ps za 1.9TD ti ne treba instalacija jer pase sa 1.6, samo ces morat promijenit koji dzek
odgovara ti i mjenjac samo ces morat zamijenit korpu i lamelu jer ide lamela fi 210 ko u GTI-a
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Ma upravo tako Green devile, znam d asve paše zato i idema na tu slouciju, ako našđem komplet mjenjač ide sa njim ako ne samo lamela i korpa se mijenja.....pozzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

ArminM je napisao(la):
vala Zoranic i ti ga precera sto bi rekli, sigurno trosi vise od 5 litara, to je prvo
a drugo, kazes motor od cetvorke, znas li ti koje su ti prepravke, nije to daj motor i ubaci i eto ga. Treba love dosta, Liga je radio slican projekat, i bas sam pratio, vazda su bila neka ulaganja, ima tu puno zajebancije,
evo i green devil ti moze reci da nije pis od cake:D ubacit tdi motor:icon_biggrin:

sto se potrosnje tice trika nema da moze 6 litara prec :D
a sto se ubacanja tice,znam da je tesko al sve mogu vrijedne ruke :D
imam jednog prijatelja koji je djedu ubacio motor od trojke 1.9 TD u staru Ladu,pa radi sve ok evo 6 godina :D:D

ovaj Golf 2 TDI sto pricam je uradjen bas top,inace nekad je bio GTI pa mu je ostala sva oprema,a jos TDI PD u njega,znaci nema bolje kombinacije :D:D i pri tome,dvojka sa 1.9 TDI motorom bi trebala da trosi jos manje nego sa 1.6 D motorom,jer je rasterecenija...

ja sam tako razmisljao da kupim VW CORRADO i ubacim 1.9 TDI u njega :D:D samo diesel power i nista drugo :D
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..slike....

[/b]
Zoranic MNE je napisao(la):
ja sam tako razmisljao da kupim VW CORRADO i ubacim 1.9 TDI u njega :D:D samo diesel power i nista drugo :D




Tebe treba kaznit! :lol: Cuj dizel u Corrado-a ! Ccc..... Kakvo srce moras za to imat' xD :icon_confused:

;)

PS: Salim se ja za ovo, al je fkt greh staviti Dizela u Corrada.

E sad :icon_exclaim:

Drug Golf je extricaa! Samo GTI body i jaci motor ! ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Hvala na lijepim komentraima...motor ide sigurno, za kit ćemo vidjeti u među vremenu??pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Evo sređen i volan, tačnije stavljeni inbus šarafi org kakvi i treba da budu a zamijenji ovi postajeći na šarafciger...Hvala Emiru na šarafima al nisu mogli bili su kratki..........A stari je ove našao pa ih nešto tokario i evo kako to izgleda....sad je ko fabrika...pozz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Volan sređen...

Koliko je sada ljepše, nego, mogao si malo srediti oko šarafa, malo sprejem il već nečim, da ljepše još izgleda
I dobre ti papuče na 1 slici, đes kupio
:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Volan sređen...

Ma ne vidi se ovo puno srediću i to vala pa d anemate šta pitati...hahahahaahahahha
 
Top