Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

Druze lep auto,vidi se da je utegnut...samo po meni ima tu par sitnica da sredis
da polozis zadnji brisac dole
skines ove limove oko brava
retrovizore farbaj u boju auta
maska bez znaka i maglenke

nego gledam na prethodnoj strani,sto ne stavis sat sa obrtaljkom?
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

Taj brisač ne mogu da skontam kako ide da se to namjesti.....retrovizore sam kontao u bijelo pa ćemo vidjeti.....te limove držim prvenstveno zbog obijanja, jer je teže malo bravu odvaliti sa tim.........a masku imam bez znaka sa 4 fara, i nekako mi bezze sa dva jer većina to ima...hvala na prijedlozima...pozzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

kupi i nazad twin air brisac (izgleda puno ljepse nego obicni )

koji motor ide u njega ?
dobar golf i dalje ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

evo druze uputstvo..pa probaj,stvarno nije tesko http://www.pocketrocket.ca/rear_wiper.html
a sto se brisaca tice,po meni nekko bolje stoje standardni,ipak je to stariji auto...
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

aBd za početak ide 1.9 td.......poslije ic........jer će komplet da s emjenja prednji trap i instalacija, da sve bude ot tog motora iz mk3.......nešto slično kako član green devil što je odradio...pozzzzz

aleexis je napisao(la):
evo druze uputstvo..pa probaj,stvarno nije tesko http://www.pocketrocket.ca/rear_wiper.html
a sto se brisaca tice,po meni nekko bolje stoje standardni,ipak je to stariji auto...

Hvala drug pokušaću čim vremnea uhvatim...i ja sam za fabriku...pozzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

a jel u planu spustanje? msm da place za tim :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

hmmmmm...ne znam šta da ti kažem konto sam naprijed, ga spustiti malo.....al voza ga stari svaki dan na posao, tako d anije baš preporučljivo..al vidjećemo i ja sam za to vjeruj mi....al vidjećemo...pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

rora mi se svidja pravo.jel nastavak il ilonac citav?
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

Skrabo je napisao(la):
rora mi se svidja pravo.jel nastavak il ilonac citav?

Cini mi se, al' nisam siguran jer se ne vidi dobro da je ono originalni lonac od GTI-a ! Vlasnik nek me ispravi ako nisam upravu, jer se slabo vidi. ;)

Golf prelep!
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike......

Lonac je org od gti 16v jette, pa bile duge cijevi i ja ga prepravljo.....hvala svima...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nova maska.....

Evo d ane kažete d ase ne radi ništa uzeo sam novi woofer nešto jači od starog bar meni, mada ne znam njegovu snagu ako neko zna ili je imao ovaj woofer nek napiše d aznam...evo slika...za mene je ovo diosta..pozz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top