Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Administrator
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike....

probaj to nekako uglaviti... sve super uklopljeno i odlicno izgleda pa mora se i to nastimati...
;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike....

Nastojim na tome vjeruj mi odkako sam ih prvi put postavio to sam probao uganajti al nije išlo do sad i ja se nadam da ću uspjeti...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike....

Pravo lijp i decentan izgled, volim ovako lijepo dotjerano auto vidjet. ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Prelijep golf i pravo ocuvan ;)

Jos mu fale gti obrve i pragovi :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Samo to vjeruj mi drug .......ganjo sam al teško, puno love i teško komplet naći....i fali mu jedan 1.9 tdi ispod haube...hahahahhaha:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

bad_look je napisao(la):
Samo to vjeruj mi drug .......ganjo sam al teško, puno love i teško komplet naći....i fali mu jedan 1.9 tdi ispod haube...hahahahhaha:cool:

trazi motor ebes lajsne i pragove :lol::lol:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

ko bi reko da je ovo auto staro preko 25 godina!!! :icon_eek:

stvarno je Golf 2 auto za sva vremena,nikad zastarat nece!!!

svaka cast prijatelju Golf ti je za svaku pohvalu :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

GreenDevil je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Samo to vjeruj mi drug .......ganjo sam al teško, puno love i teško komplet naći....i fali mu jedan 1.9 tdi ispod haube...hahahahhaha:cool:

trazi motor ebes lajsne i pragove :lol::lol:

Imam drug nešto ugovoreno pa čekm trebalo bi do jeseni do to bude aBd..ide 1.9 ....pozzzz:cool:


Zoranic MNE je napisao(la):
ko bi reko da je ovo auto staro preko 25 godina!!! :icon_eek:

stvarno je Golf 2 auto za sva vremena,nikad zastarat nece!!!

svaka cast prijatelju Golf ti je za svaku pohvalu :cool:

14.04.2011. godine napunio 26 godina prijtaelju ..a još je tip-top, a sve može kad se čuva i održava...pozzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

bad_look je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Samo to vjeruj mi drug .......ganjo sam al teško, puno love i teško komplet naći....i fali mu jedan 1.9 tdi ispod haube...hahahahhaha:cool:

trazi motor ebes lajsne i pragove :lol::lol:

Imam drug nešto ugovoreno pa čekm trebalo bi do jeseni do to bude aBd..ide 1.9 ....pozzzz:cool:


prvo motor a ostalo ce doc nekako...
ja kad sam pazario Corrada za Golfa mogo sam ga ofarbat, sredit fino al osta onda 1.6B u njemu
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..slike....

Ma sijedeća investija je motor sigurno,ako ne uganjam taj 1.9 biće onda 1.6 turbak neki.....al neću svašta..pozzzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..slike....

bad_look je napisao(la):
Ma sijedeća investija je motor sigurno,ako ne uganjam taj 1.9 biće onda 1.6 turbak neki.....al neću svašta..pozzzz:cool:

bolje ti je 1.9TD od svakog 1.6, imo sam u prosloj dvici, ide fino, jest da je moj bio malo prepravljan ali i stock ide fino, nije puno slabiji u odnosu na TDI
 
Top