Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...:)

prelijepo :cool: svaka cast stvarno golf je uradjen bez greske :cool: felge su odlicne ;)
 
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...:)

sve je extra samo kad bi ga mogo bar malo spustit bilo bi šećer na kraju
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

fine legle fele,svaka cast, samo i ja se slazem za spustanje, leglo bi mu samo tako
eto meni vazda govore za spustanje, pa i ja poceo drugima,heheh:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

Dado vjeruj mi nastojim na tome, samo da nađem neke opruge za "svaki dan", samo da nema ovog razmaka između obrve i gume.....biće nešto..pozzz

hahhahahaha ma znam ja šta mu fali....da se on ne voza puno išo bi on u pod odmah i neke 15"..ovako skromno..hahahahah 14"...:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

golf ti je pravo fin, a i fele su dobro legle ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

Druze extra golf fele su mjera, samo bi ga ja prizemljio, sve u svemu ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

pise slike... brate sto ne znas da uslikas, brutalno je!
Ni na jednoj slici ne mogu da vidim potpunu kompziciju auta, toliko mi se dopada ovo sve sto si uradio a nerviram se kako ga uvalis iz neke ugaone perspektive u garazi ili iseces pola auta na travi.
Daj bre napravi neki kulturan photosession sa nekim ko zna da uslika dobru kompoziciju.
sve sto si uradio je perfekcija, svidja mi se tvoj pristup autu ;)

ne zameri mi, ovo za slike ti mogu reci jer te smatram prijateljom :D
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..FELGE POSTAVLJENE...str 35..

Ma upravu si ni ja nisam zadovoljan tim slikama...al biće nešto bolje ubrzo i nekim kvalitetnijim aparatom to je mob....zato je bezzzeee....ništa drug ne ljutim s eja kritike su dobro došle...pozzzzz:cool:

Evo ovih dana sam pravio neku bass reflex kutiju za bass, tačnije woofer, ništa retjerano 100w,sad za sad je ovaj zvučnik aBd ide nešto jače,evo kako sam kutiju po mjerama odradio,još samo čekam da mi tapacir crni bude gotov pa oblaganje i u auto...evo slika...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Administrator
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike....

odlican golf... prelijep... nego je li to moras jos malo zadnji branik uklopiti ili tako stoji?;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove slike....

ma tako sotji desnu stranu uklopio al ovu ma nećeš nema šanse, šta sve nisma probao i opet ću....Vjerovatno je stajao na nekom autu gdje su ovi sa strane držači popucali, pa je visio i plastika se istegla.Pošto sma uzeo polovan...al probaću opet nešto..jbg
 
Top