Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobar golfvidio sam te jucer kad si se vozo po gradu dobro ga mozes obuzdat po onim gradskim guzvama golf je sila puca od snage pozz
 
Član
A pročitao sam ove tvoje postove u dva dana :icon_smile:, zbog praznika, ali iskreno golf ti je drama nisam vidio boljeg ;), sretno u nastavku i novoj sezoni :icon_smile:
 
Član
Ih druze morat cemo se ubrzo dogovorit za ono piche, nekad sa ponedjeljka, ja ode danas u Split...javi ako mognes danas, ja sam do 5 u gradu, oko 5ipo odo u Dalmaciju ;)
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
Ih druze morat cemo se ubrzo dogovorit za ono piche, nekad sa ponedjeljka, ja ode danas u Split...javi ako mognes danas, ja sam do 5 u gradu, oko 5ipo odo u Dalmaciju ;)



nakon 3-eg nakon nove god. zovni. do tad sam u guzvi bas.
 
Član
prekljuce sam se se prijavio na forum,jutros kad sam poceo citat projekt,nisam mogao stat,svaka cast,,inace smo zemljaci nadam se da cu kad se vratim u Mostar imati priliku da vidim golfa na trci,,,
SVAKA CAST
 
Član
Fali ti slika s zatvorenom sakom i palcom prema gore - to je za one koji te vole. :icon_biggrin:
 
Početnik
Pike_gti je napisao(la):
imal kakvih novina'??



ne ali trebalo bi biti svaki cas. mjenjace bi trebao dobiti iduci tjedan (dobio bi i ovaj da vozac ide dole, ali ne ide, tako da nije do mene).
trebao bi i dobiti sarafe diferencijala valjda ovih dana, zvao sam sada VW servis ali kazu inventura pa danas nista :icon_biggrin:
 

IGY

Član
HONEY je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
imal kakvih novina'??



ne ali trebalo bi biti svaki cas. mjenjace bi trebao dobiti iduci tjedan (dobio bi i ovaj da vozac ide dole, ali ne ide, tako da nije do mene).
trebao bi i dobiti sarafe diferencijala valjda ovih dana, zvao sam sada VW servis ali kazu inventura pa danas nista :icon_biggrin:

bice uskoro, svakako je zima, ali eto i proljeca brzo, a sa njim i pocetka sezone
sretno :)
 
Član
golf je dramaaaa,a pogotovo sto je iz Mostara......
jedan od najboljih golfova u Mostaru......vidjam ga parkiran kod ispred neretve....
 
Početnik
danas sam bio u servisu. sarafi diffa. su sutra u Mostaru. uzmem ih iduci tjedan cim stignem : - )
tako da nece biti problema za prepakovati brzine.

brzine ce biti jos duze nego sto su sada. sto ce biti idealno za snagu koju ce sada imati i 150KS shoot nitra. u cetvrtoj cu ulaziti u cilj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top