Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
Dobro Repo kad ćeš ti to sastaviti napokon da vidimo šta to može, dovest ću ja Kadetta da ustvari vidiš kako bi trebao tvoj Golf da ide :lol::lol::lol: ili ćeš pak da čekaš kraj prvog mjeseca da namontiramo GT30 (al to onda ne bi bilo pošteno) :lol::lol::lol:



radije cu sacekati da namontirate GT30, pa da vas naperem kad budete na vrhuncu vlastitih nadanja :cool: +g+
 
Član
HONEY je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Dobro Repo kad ćeš ti to sastaviti napokon da vidimo šta to može, dovest ću ja Kadetta da ustvari vidiš kako bi trebao tvoj Golf da ide :lol::lol::lol: ili ćeš pak da čekaš kraj prvog mjeseca da namontiramo GT30 (al to onda ne bi bilo pošteno) :lol::lol::lol:



radije cu sacekati da namontirate GT30, pa da vas naperem kad budete na vrhuncu vlastitih nadanja :cool: +g+

Goca i ti poceo nesto sklapat Daj slike sunce ti drago bemje da vidim/vidimo sta radis sta drzis samo za sebe.HAHAHA..Jedino repo i josko sto su stavili slike irekli sta rade na autima a ovi samo izlijecu po cesti isto indijanci na dan race-a e ovo auto te ono daj nest poslikaj te da vidimo sta radite,:lol:
 
Početnik
BoosT666 je napisao(la):
Goca i ti poceo nesto sklapat Daj slike sunce ti drago bemje da vidim/vidimo sta radis sta drzis samo za sebe.HAHAHA..Jedino repo i josko sto su stavili slike irekli sta rade na autima a ovi samo izlijecu po cesti isto indijanci na dan race-a e ovo auto te ono daj nest poslikaj te da vidimo sta radite,:lol:



Necu da se raspravljam u svojoj temi o tome tko sta drugi sklapa u Mostaru.. pravo da kazem i ne tice me se i sekunde me ne brine nitko... ali necu ovu temu pretvoriti u prepucavanje i opipavanje pred sezonu.

Svatko svoje auto sebi radi.. srest cemo se tek za pola godine svi ;)

Pa nebih skrecao u OFF...

TDI mjenjac je stigao iz SLO kod Petra, pa cu organizovati dostavu ovih dana, oba mjenjaca. Moram prepakovati brzine onda i pripremiti auto za slaganje 4motion-a..
 
sinoć sam te vidio u gradu kad si se vozo prošo si pored mene par puta zvuk je strava a stajo si i na bjelom brijegu na parkingu iznad stadiona bio sam metar od tebe al nisi me skužio a kod tebe tamna stakla pa neznam vidš li me ili ne ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
Mali photo sešn... nek se nadje ;)






na ovoj slici ili ti je auto uzasno krivo ili je ugao slikanja tako cudan da ne povjerujes.
Vjerujem da je ovo drugo jer onakvu krivocu bi i corav primjetio :)
pozz
 
Početnik
Stigli svi moguci sarafi zglobova, i zamajca. Uzeo i ostalih sitnica koje ce trebati.

No gle cuda, debili iz njemacke umjesto sarafa diferencijala poslali neku kutijicu u kojoj je dosla neka matica samo !!!
Nevjerovatna zabuna. I sad ih moram cekati da spreme opet to. Uglavnom tek nakon nove godine moze to stici, nadam se da nece kasniti jer cu svaki cas dobiti u Mostar mjenjace, a ti sarafi su mi potrebi da prepakujem brzine.






 
Početnik
Al_Galone je napisao(la):
na ovoj slici ili ti je auto uzasno krivo ili je ugao slikanja tako cudan da ne povjerujes.
Vjerujem da je ovo drugo jer onakvu krivocu bi i corav primjetio :)
pozz



ugao slikanja : - )
pa vidis i po retrovizorima.


evo jedna nova slika :





 
Početnik
Oggy je napisao(la):
sta reci,slika govori sve...a jos se ne vidi ono najbolje..svaka cast..



hvala!

ajd ako nije problem da ne idemo REPLY na postove sa velikim slikama, ili barem da se edituje onda, da se slike ne ponavljaju po 2 puta : - )
nastojim da tema bude sto kraca da se jednostavnije moze citati, ako ti nije mrsko samo pre-edituj da nestane slika.


nazalost nista vise novoga nece biti prije nove godine, tek nakon, jer evo nemogu ni mjenjace dostaviti prije, niti bilo koje dijelove. ali cim krene 2009, radovi idu punom parom :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top