Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
admir jahic je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Sretno i nek se sve zavrsi kako treba da radi pozzzz ;)


hey ti!

pozdravi Pušina tu. ja sam krenuo i vratio se u Mostar 04.01. bilo je cool u Livnu : - )

ocu pozdravit cu ga hehehehe naleti opet za Livno pa cemo pit kavu al dodji sa golfom hehehe :lol::lol:



pa ok mogao bi sa Golfom drugi put, ali kad vrijeme bude OK, ovaj put sam jedva i sa Škodom doso, sami led i snijeg :icon_biggrin:
 
Početnik
admir jahic je napisao(la):
To ti je Livno frendu moras se prilagodit na sve vremenske uvjete aj bar smo kavu popili heheheheh



oh, navikao sam se ja brzo tu bio i naucio citav grad. nema gdje nisam bio. a sad mi fale oni mocni sendvici koje sam jeo u Forumu :cool: :cool:
 
HONEY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
To ti je Livno frendu moras se prilagodit na sve vremenske uvjete aj bar smo kavu popili heheheheh



oh, navikao sam se ja brzo tu bio i naucio citav grad. nema gdje nisam bio. a sad mi fale oni mocni sendvici koje sam jeo u Forumu :cool: :cool:

hehehhehehhe neka neka bio si sa curom nekom vidio sam ja sve :lol::lol::lol:
 
Član
HONEY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
To ti je Livno frendu moras se prilagodit na sve vremenske uvjete aj bar smo kavu popili heheheheh



oh, navikao sam se ja brzo tu bio i naucio citav grad. nema gdje nisam bio. a sad mi fale oni mocni sendvici koje sam jeo u Forumu :cool: :cool:

oni nabijeni u malom kruhu ? joj covjece poslije nove godine jesam se nazdero ko konj...extra ! :cool:
 
HONEY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
To ti je Livno frendu moras se prilagodit na sve vremenske uvjete aj bar smo kavu popili heheheheh



oh, navikao sam se ja brzo tu bio i naucio citav grad. nema gdje nisam bio. a sad mi fale oni mocni sendvici koje sam jeo u Forumu :cool: :cool:

na sve ovo svaka cast respect
iamli ko 2.0 16 v od 3 alinormalnu netraba meni bas ovoliko jako stvarno svaka ti cast
 
Član
admir jahic je napisao(la):
A kad si prihvaco tete to ne govoris soory na OT jeli tibore sve nevalja LIVNO :lol::lol::lol::lol:

Ne znam za vas ali meni odlicno bilo u Livnu, budem morao opet doci koji put da sa tobom popijem kafanu i isprobam kakva je zenska ljubav gore...

Da vidim jel samo cesta mrzne po noci u Livnu ili mrzne jos nesto :lol:
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
oni nabijeni u malom kruhu ? joj covjece poslije nove godine jesam se nazdero ko konj...extra ! :cool:


moguce da mislimo na isto :icon_biggrin:
gore na spratu se je moglo naruciti. dolazili smo ja i Irma svaki dan doruckovat i vecerat tu :cool:
 
Član
HONEY je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
oni nabijeni u malom kruhu ? joj covjece poslije nove godine jesam se nazdero ko konj...extra ! :cool:


moguce da mislimo na isto :icon_biggrin:
gore na spratu se je moglo naruciti. dolazili smo ja i Irma svaki dan doruckovat i vecerat tu :cool:

joj buraz ne znam, ja mislim na onaj fast food na onom trgu sto odma sljeva dodje...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top