Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONEY je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
clipovi :icon_smile: imali ih


ja nemam. ako netko ima tko je bio nek slobodno stavi.

uglavnom ja super zadovoljan sa ovim setupom kako ide. ovo je sve bez nitra bilo. riskirao sam da pukne mjenjac, no sve je danas izdrzalo. dalje vise nema deranja do 4motion-a.
jedino imam primjedbu na start (ali to je jer sam bez R888 pa jako slajdra).
sa pravim ispuhom i 150ks nitra to ce bit jos daleko jace.

ja zadovoljan kolicinom pistanja turba i skripe guma :cool:, a snimao je jedan covjek video kamerom skoro pa sve samo treba od njega snimke nabaviti...mi ostali smo strokali slike samo, nist spešl :icon_rolleyes:
 
Početnik
Vozio se danas u Romanovom golfu malo...jedino mogu da kazem da dusmani mogu ne da podvuku rep nego da ga nabiju u otvor na straznjoj strani dupeta..jedva cekam da se sve ostalo poslaze i zelim ti svu srecu ;)
 
Član
da hoce meni skoda ici ko sad njegov golfina, sad kad mu "ne valja mjenjac, bez nitra i sa onim opancima od guma koje cijelu prvu i drugu brzinu vrte kad ga malo zagasas" hahaha :lol:

Reko sam ja njemu Sayide, pozali se jos jednom, imat ce tantalove muke kad ga kaznim, mjesec dana trkanja na pisti na 68ks :icon_twisted::icon_biggrin:
 
Početnik
Mrvica je napisao(la):
Sto nisi bolan zvao pa da vala odradimo jedan race kako treba....


pa mislio sam da si redovno dole svake nedelje.

nije problem.. ako isao jos nekad ovako javim ti. nadam se da imas stalno spremnu bocu punu :icon_biggrin:

tibor987 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
vrti one 9x16 ko trineske felge

nastavi li onako vrtiti, ne da ce gumu pocijepat, nego i felgu zbrusit pa ce i biti 13-ska :lol:



to dovoljno govori koliko je R888 dobra guma inace. ove moje su 215 sirine, jako dobro gume, a tako ih vrti. na R888 sirine 195 ima strasno ispaljenje i nema proklizavanja (mozda trunku u momentu starta ali to se jedva vidi i osjeti)
 
Član
Nema potrebe za bocom uopće :lol: Kadettu smo slomili nosač mjenjača pa će sad malo biti u garaži dok se to ne riješi, nije žurba.

Čekamo kraj mjeseca, novi izduv, externi wastegate, GT30, MegaSq, štelujući Koni pa ćemo onda da vidimo čija majka nije nikad džemper obukla :lol:;)
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
Nema potrebe za bocom uopće :lol: Kadettu smo slomili nosač mjenjača pa će sad malo biti u garaži dok se to ne riješi, nije žurba.

Čekamo kraj mjeseca, novi izduv, externi wastegate, GT30, MegaSq, štelujući Koni pa ćemo onda da vidimo čija majka nije nikad džemper obukla :lol:;)



cool cool. sve ce to biti lijepo dok ja ovo svoje ne zavrsim sada kako sam zamislio :cool: . no uglavnom zovnite na susret kad zavrsite ;)
 
Početnik
Stigli sarafi diferencijala. Ovo sranje dodje 349,22 KM :icon_biggrin:

Nazalost ni ovaj tjedan ne mogu dostaviti mjenjace, ali 99% da ce biti kod mene iduci, tako da cu onda prepakovati brzine, i nabaviti lijevu poluosovinu i zglob 110mm (mislim da sam to nasao preko jednog clana foruma iz Mostara, ali necu da kupujem to jos prije nego dobijem desni zglob i poluosovinu, da mogu biti 100% siguran da je to ono sto mi treba).






 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top