Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

i ja sam za... :D

a sto se tice tekme sa albancima, postali smo totalno nepredvidivi, tako da je i tu sve moguce. nadam se dvici, strahujem od X-a...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Da nas se desetak bar skupi pa da bude zanimljivo predviđanje :/ Ja se nadam da će Miske i napadači proraditi pa bar 1:0 da ih uzmemo ali biće teško..
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

btw ko prenosi tekmu :icon_question:

a prognoza, tesko je tu bilo sta nagadjat, moze svega biti...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

nek nam kladioničari svaki dan slažu po tiket :) ako već igraju zamolimo ih da izdvoje 2 min pa da ga i prilože na net :)
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

hahahahhaha mogu napisat ono sto sam ja odigrao, al je beze ponuda danas :D

da ne spamamo ovdje, napisacu tamo u temi kladionica :D

postavljeno :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Samo ovako dobro pogadjam kad ne uplatim, kad uplatim....samo igrajte kontru:icon_mad:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Po ko zna koji put smo vidjeli u najmanju ruku smiješne odluke našeg selektora.
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

hasagic kod gola katastrofa, sto njegovo postavljanje na sredinu gola, sto nepomjeranje. i kao da sam znao da se izgovor trazi u njegovoj povredi (lafo). pa i ako je bio povrijedjen sto je stajao na gol, kad imamo jos jednog golmana minimalno istog kvaliteta??

tema br. 2, misimovic. KATASTROOOFAAAAA!!! nije potrcao citavu utakmicu, promasio extra dobru priliku, jos valjda iznerviran cinjenicom da je odigrao katastrofalnu utakmicu, uzima od pjanketa slobodnjak da izvodi. naravno i to maximalno usere. ne kontam sto ga susic nije izvadio iz igre pocetkom drugog poluvremena, a uveo ibricica.

da ne bude sve negativno, uz standardno dobrog spahu, svaka cast mujdzi koji je odlicno drzao desnu stranu, ibisevicu koji je extra odigrao, pored zabijenog gola, covjek je trcao, pravio pritisak, vracao se u defanzivu. takodje poprilicno dobro je i medunjanin odigrao i dokazao da bi po MOM misljenju trebao igrat cesce nego do sad.

iako je poprilicno dobro sinoc odigrao, mislim da je rahimic dao svoje sto se tice reprezentacije. mislim da bi puno bolja situacija bila da tu igraju medunjanin i jahic...

jbg, ni sreca nam nije bila naklonjena. al uvjeren sam da je pjanic sutao onaj slobodnjak sto je miske fulao, da bi zabio ili njega, ili onaj poslije. nemoguce je da momak fula 3 puta, sto dokazuju i one precke... :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

a susica jebo ga rejs... jebo mu ja zenu pa nije sposoban nizasto...ccc da abance ne mozemo pobijediti-..
 
Top