Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

jesi vidio da sam ubo bragu tacan rez :D a i ove ostale sam bio blizu skoro sve gol gore-dole :D ti pogodi rezultat rome, al ga obrnuo... :p
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Jest tačno, odsad ćutim i iz sjenke pratim i prepisujem :lol:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

darko13 je napisao(la):
Jest tačno, odsad ćutim i iz sjenke pratim i prepisujem :lol:

jos samo da skontas sta treba prepisat :p

za vikend padnem na jednom, veceras na jednom, valjda je red da bude treca sreca :p
 
RE: Ostali sportovi, fudbal, košarka itd...

http://www.mcfc.co.uk/
:cool::cool::cool:

He scores goals here

He scores goals there

He scores goals fu*king everywhere

Edin Dzeko city's ... Number 10
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, košarka itd...

ovog kralja morate vidjeti ...Salihovic 'on board' ;)
jedan od najboljih :cool:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/W1yc3txwoyE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, košarka itd...

Dobar gol, ma golcina, samo ne znam jesil mislio na gol ili na ovog komentatora :D:D:D
 
Član
Eh da se osvrnemo malo na rezultate ovih dana.. Begović spasio Stoke i odigrali 0 sa Chelsea-em, Salihović pogodio za pobjedu protiv Borusije, Bayern u zadnjim trenucima susreta pogodio za pobjedu protiv Volfsburga.. Mislim da će ove godine biti izuzetno zanimljiv Premiership, ali i Bundesliga sigurno..
 
Član
Bundesliga mi u zadnje vrijeme pocinje licit na talijansku s ovim golovima u zadnjim minutama :D

i nastavlja se dominacija Barce nad Realom, 2:1 trenutno za katalonce
 
Član
hahahah kavaz smijesan si. dominacija :lol: btw, mislim na ovu utakmicu... ;)


bice zanimljiv revans. veceras real zasluzio u najmanju ruku minimalnu prednost, al et, nedade se...
 
Član
ja sam pod ovim mislio na prethodnu sezonu i onih 6 utakmica, ili koliko ih je vec bilo a na osnovu rezultata na poluvremenu nije se cinilo boljim za Real ni ova (tad sam napisao kom) ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Eh da se osvrnemo malo na rezultate ovih dana.. Begović spasio Stoke i odigrali 0 sa Chelsea-em, Salihović pogodio za pobjedu protiv Borusije, Bayern u zadnjim trenucima susreta pogodio za pobjedu protiv Volfsburga.. Mislim da će ove godine biti izuzetno zanimljiv Premiership, ali i Bundesliga sigurno..

Steta samo sto Begovic i Pape na ratnoj nozi,jer stvarno puno gubimo njegovim izostankom jer momak je jedan od bolji golmana.

Salihovic majstorski bas onako kako on zna:cool:

A meni je Bundesliga uvijek bila zanimljiva:cool:
 
Član
susic glumi budaletinu, prati lafo neke principe. nemam nista protiv lika, al me nervira u dosta situacija. kao prvo glavni moto mu je "mora igrati u klubu da bi igrao u reprezentaciji". hajd, postujem, i onda taj isti susic u reprezentaciju poziva jednog rahimica koji je travnjak zadnji put vidio na treningu...

sto se begovica tice, klasa i za hasagica i za sehica, al opet se tu susic pravi majmun. vidjecemo sta ce biti za bjelorusiju, valjda ce se opametiti pa ga pozvat. ne treba reprezentacija begovicu, nego on njoj za razliku od nekih pojedinaca koji su se tako prodavali. lik je postigao sve svojim radom i trudom, sto i dokazuje u najjacoj ligi svijeta...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa jedno je rezultat, drugo igra. i na poluvremenu, al et... vidjecemo sta ce u srijedu biti :D

Procito sam danas vic jedan dobar...

kaze pije pivo lik u baru gleda utakmicu barsa real a ima ljubimca (pasce neko ofucano) kraj noge mu sjedi i vako da real gol barci pasce napravi 2 koluta nazad u zraku i zalaje, prilazi konobar kaze kad ovo radi kad real da go mogu mislit sta radi kad real pobijedi... a Lik kaze neznam brate imam ga tek pet godina :D :D
 
Top