Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

carobnjak se vratio ...
http://www.youtube.com/watch?v=M0SL0ELFX3g
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

mah dzaba mu, ronaldo 2 gola + 2 asistencije u subotu :D

mogli smo se malo igrat prognozirat rezultate lige prvaka :p

Sp. Moscow - Chelsea 1:2
Ajax - Auxerre 2:0
Arsenal - Shakhtar 2:0
AS Roma - Basel 1:0
Bayern - CFR Cluj 2:1
Braga - Partizan 2:0
Marseille - Zilina 1:1
Real Madrid - AC Milan 3:1

et sutra u toku dana ko vidi, neka tipuje :D pa cemo sutra navece postavit i za srijedu :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Ne vjerujem da će Arsenal tek teko uzeti Shakhtar to mi je skroz sumnjiva utakmica, Braga je u skroz lošoj formi a i nemaju neku ekipu pa bi i tu moglo svašta biti po meni x najrealnije, Zilina iako Marseille nije u nekoj formi ne vjerujem da će izvući i bod...Chelsea trebao bi uzeti mada svako gostovanje u Rusiji nije ni blizu lakog, ja ne vjerujemd a ću igrati za sutra jer LŠ bog pogoditi nemože.
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

darko13 je napisao(la):
Ne vjerujem da će Arsenal tek teko uzeti Shakhtar to mi je skroz sumnjiva utakmica, Braga je u skroz lošoj formi a i nemaju neku ekipu pa bi i tu moglo svašta biti po meni x najrealnije, Zilina iako Marseille nije u nekoj formi ne vjerujem da će izvući i bod...Chelsea trebao bi uzeti mada svako gostovanje u Rusiji nije ni blizu lakog, ja ne vjerujemd a ću igrati za sutra jer LŠ bog pogoditi nemože.

pa fazon je pogadjat tacne rezultate :D

btw, ovo onako iz zezancije radimo... :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Ajde bolan nemogu ni konačan ishod prognozirati sa bilo kakvom sigurnošću a kamli tačne rezultate...Ne volim ovu Lš nikako jednom u dvije godine dođe jedan dan logično :lol:

Sp. Moscow - Chelsea 1:1
Ajax - Auxerre 1:0
Arsenal - Shakhtar 2:2
AS Roma - Basel 3:1
Bayern - CFR Cluj 1: 0
Braga - Partizan 1:1
Marseille - Zilina 3:0
Real Madrid - AC Milan 1:0

ako je iz zeze evo ga...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

nego jel ko gledo box... klitschko i onaj briggs... jest ga klitschko unistio...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

TuLe je napisao(la):
nego jel ko gledo box... klitschko i onaj briggs... jest ga klitschko unistio...

ma suti, gledo i iznerviro me nenormalno. lijepa vremena taysona i lenoxa louisa. klicko ga je mogo jedno 10 puta nokautirat al nije htio. namjerno ga mrcvario 12 rundi. vidi da lik jedva stoji na nogama nakon par udaraca, on se namjerno povuce i stane. ***** ti takve boksere. fujjjj :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Čovjek ko da igra šaha a ne da boksa :lol: Samo nema mu ravnog maksimalno je posvećen tome i stilom života a i non stop radi na kondiciji za razliku od američkih boksera koji se pripremaju par mjeseci prije borbe....
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

ma svaka cast i njemu i bratu. al ono je fuj :D pa kad je vladimir boksovao, licno trener mu reko, "boksujes ruzno, odradi to malo za publiku", prvi put u historiji boksa prisao mu sudija izmedju rundi i reko, "imas ga, dokrajci ga".

nekad je cilj bio uputiti vise udaraca od protivnika, danas je cilj primiti manje nego protivnik... bolje gledat K1, UFC nego boks. takvo vrijeme dodje...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

ma htio je on njeg nokautirat, al lik je jebeno zilav... tek je kabini poslije meca pao s nogu :D a samo kad sam cuo sve lomove i povrede :lol: eno ga i par dana nakon borbe lezi u bolnici, morace par operacija uradit :lol:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

darko13 je napisao(la):
Ne vjerujem da će Arsenal tek teko uzeti Shakhtar to mi je skroz sumnjiva utakmica, Braga je u skroz lošoj formi a i nemaju neku ekipu pa bi i tu moglo svašta biti po meni x najrealnije, Zilina iako Marseille nije u nekoj formi ne vjerujem da će izvući i bod...Chelsea trebao bi uzeti mada svako gostovanje u Rusiji nije ni blizu lakog, ja ne vjerujemd a ću igrati za sutra jer LŠ bog pogoditi nemože.

ma sta kazes?? :lol: 5-0
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

emir_89 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne vjerujem da će Arsenal tek teko uzeti Shakhtar to mi je skroz sumnjiva utakmica, Braga je u skroz lošoj formi a i nemaju neku ekipu pa bi i tu moglo svašta biti po meni x najrealnije, Zilina iako Marseille nije u nekoj formi ne vjerujem da će izvući i bod...Chelsea trebao bi uzeti mada svako gostovanje u Rusiji nije ni blizu lakog, ja ne vjerujemd a ću igrati za sutra jer LŠ bog pogoditi nemože.

ma sta kazes?? :lol: 5-0

Nije nego 5:1 :D Dođe sve logično sem rome...Ja kreten bježim od reala na sedmičnom i stavim romu...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

mene roma jedino i obori :D kontam red je da i oni dobiju, al et. i odigro sam samo 2 listica po marku. onako beze. nesto ne volim ove evropske, pogotovo ligu prvaka kad nema puno tekmi da ja mogu fino probrat :D

kad izbacim bajern i marsej gdje su premale kvote, ostane 6 parova. btw, gdje ces od reala bjezat, jaki smo ko zemlja :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

emir_89 je napisao(la):
mene roma jedino i obori :D kontam red je da i oni dobiju, al et. i odigro sam samo 2 listica po marku. onako beze. nesto ne volim ove evropske, pogotovo ligu prvaka kad nema puno tekmi da ja mogu fino probrat :D

kad izbacim bajern i marsej gdje su premale kvote, ostane 6 parova. btw, gdje ces od reala bjezat, jaki smo ko zemlja :D

Ma jesmo a volim obadva kluba i u takvim situacijama izbjegavam igrati. Ma ja sam sedmični složio ali na početku pade, odigrao jedan iz zeze na marku i opet promašim romu naravno i partizan i spartak da će obadve ekipe dati gol.
 
Top