Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

kako nece gazit vidi koga su igrali :lol:


ibra zabi 2 gola ;)
 
Super Moderator
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Ne znam sta je ondje bilo u krivom smjeru sve je bilo kako treba barem koliko sam ja pratio

joj sinoc su brate dosadne one utakmice bile al eto hajd moglo se gledat :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Gtr_R35 je napisao(la):
kako nece gazit vidi koga su igrali :lol:


ibra zabi 2 gola ;)

Braga nije uopste losa ekipa, oduvali su sevilju u kvalifikacijama;) Sledece kolo Partizan - Arsenal u Beogradu....Kakve su prognoze...:icon_rolleyes::D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

gazi arsenal sve dok ne igra protiv nekoga iole jaceg, tada dolazi do izrazaja njihovo neiskustvo.

ja sinoc gledao real za kojeg i navijam, razvalili su ajax, mozda to rezultat i ne pokazuje, ali ko je gledao pregled mogao je vidjeti, 34 suta od toga 19 u okvir gola. jos samo malo poradit na efikasnosti, i titule su tu :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

ako arsenal nastavi kao sinoc, lose se pise partizanu...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

emir_89 je napisao(la):
gazi arsenal sve dok ne igra protiv nekoga iole jaceg, tada dolazi do izrazaja njihovo neiskustvo.

ja sinoc gledao real za kojeg i navijam, razvalili su ajax, mozda to rezultat i ne pokazuje, ali ko je gledao pregled mogao je vidjeti, 34 suta od toga 19 u okvir gola. jos samo malo poradit na efikasnosti, i titule su tu :D

A real dobro igra protiv jakih:lol: Nisu prosli 1/4 finala lige sampiona ne znaju ni oni od kad:D Mamu im njihovu prodali su me 2+pp za 450e, a imali su 34 suta sto ti kazes....jbg losa sreca;)
 
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Kralj:cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7w2pMK-YVk&feature=player_embedded
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

milanelo je napisao(la):
Kralj:cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7w2pMK-YVk&feature=player_embedded

Carobnjak,jedan od rijetkih fudbalera koji uziva istinski u fudbalu.
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

vladica85 je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
Kralj:cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7w2pMK-YVk&feature=player_embedded

Carobnjak,jedan od rijetkih fudbalera koji uziva istinski u fudbalu.

njega je uvjek uzitak gledati, ali ne i igrat protiv njeg :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

dellas je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
gazi arsenal sve dok ne igra protiv nekoga iole jaceg, tada dolazi do izrazaja njihovo neiskustvo.

ja sinoc gledao real za kojeg i navijam, razvalili su ajax, mozda to rezultat i ne pokazuje, ali ko je gledao pregled mogao je vidjeti, 34 suta od toga 19 u okvir gola. jos samo malo poradit na efikasnosti, i titule su tu :D

A real dobro igra protiv jakih:lol: Nisu prosli 1/4 finala lige sampiona ne znaju ni oni od kad:D Mamu im njihovu prodali su me 2+pp za 450e, a imali su 34 suta sto ti kazes....jbg losa sreca;)

ma higuain onaj kloc, treba mu 5 prilika da zabije 1 gol. btw, real je do sada kupovao kvalitetne igrace, ali dzaba ti to kad ti direktor kluba dovede igrace, i imas kloca za trenera koji to ne zna ili ne moze ukombinovat. najvece pojacanje reala ove sezone je murinjo. samo dok se to jos malo uigra, bice to paklena ekipa...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Šta je reći, Wolfsburg ubilježio prvu pobjedu, Džeko opet strijelac i trenutno na kontu ima 4 gola u BL
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

U super borbi na K-1 World GP 2010 Final 16 u Seulu najbolji bosanskohercegovački K1 borac Dževad Poturak pobijedio je Chalid Die Faust Arraba prekidom u trećoj rundi.
Marokanac koji nastupa pod njemačkom zastavom bolje je otvorio prvu rundu i dobro parirao našem borcu. Međutim, u drugoj rundi bh. mašina pravi show i zadaje nekoliko snažnih udaraca ručnom tehnikom što je izazvalo krvarenje Di Fausta.

Na početku treće runde Poturak zadaje poznati ''swing'' udarac, vidno uzdrmanog Marokanca spašava sudija u ringu oglasivši prekid borbe.

Nakon ovog meča Dževad Poturak će okrenut i organizaciji borilačkog spektakla
"Fight Nigt 2", koja će biti kako je održana krajem oktobra u sarajevskoj dvorani Skenderija.


Na K-1 World GP 2010 Final 16 nastupili su :
Ray Sefo vs Tyrone Spong
Mighty Mo vs Raul Cătinaş
Gökhan Saki vs Freddy Kemayo
Errol Zimmerman vs Daniel Ghiţă
Ewerton Teixeira vs Peter Aerts
Semmy Schilt vs Hesdy Gerges
Jérôme Le Banner vs Kyotaro
Alistair Overeem vs Ben Edwards


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/B_dfYSRF1Ws?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/B_dfYSRF1Ws?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Šta mislite kako će BiH igrati sa Albanijom ?? Meni je naumpalo da da prognoziramo ( 1 x 2 ) sve utakmice kvalifikacija za EP 2012, pa možemo i napraviti tabelu sa najboljim prognozerima i da do kraja kvalifikacija prognoziramo.. Meni nije problem pred svako ''kolo'' izvući ovdje parove pa da prognoziramo.. Samo da bude dovoljno zainteresiranih,bar 10ak ljudi,ajmo prijave ??
 
Top