Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemoj vise druze postacu ljubomoran:icon_biggrin:....salim se samo nastavi i poslusaj savjete koji ti daju ;)
 
Član
hmmmm.....roof scoope out, neku shemu sa gepekom, previse sterilno, 2 ovalne umjesto 4 "sacmarice", bad look, zatvoriti masku hladnjaka, a branik maknut i uzet neki sa veceim usisima, da balansiras izgled....usto ja inace bjezim ko od crnog djavla od ovij nastavaka na branik, lip oke, ali komplet nastavak gadno izgleda bez plasticarenja... ;)
 
Legend
eo ja ne mogu da gledam, ovu nakarednost od prednjeg kraja, ako si vec zatvorio nazad sve (znaci nema povratka) onda idi do kraja pa zatvaraj sve i nemoj da dzidzas ove nastavke i plastike
ODLUCI SE OCES LI ICI DUB STYLE ili plasticarenje..


ev nije mi mrsko bilo, pa sam u PSu samo onak, okvirno ti uradio , da imas predstavu.. stim da bih ja skinuo ovaj ruzni nastavak sa prednje karambolke i uradio je po uzoru na zadnju, prag isto skini preruzan je..

 
.nOKe je napisao(la):
eo ja ne mogu da gledam, ovu nakarednost od prednjeg kraja, ako si vec zatvorio nazad sve (znaci nema povratka) onda idi do kraja pa zatvaraj sve i nemoj da dzidzas ove nastavke i plastike
ODLUCI SE OCES LI ICI DUB STYLE ili plasticarenje..


ev nije mi mrsko bilo, pa sam u PSu samo onak, okvirno ti uradio , da imas predstavu.. stim da bih ja skinuo ovaj ruzni nastavak sa prednje karambolke i uradio je po uzoru na zadnju, prag isto skini preruzan je..



Noke hvala ti, ide novi branik, s tim da u njem mora bit zmigavac i
maglenka, moramo malo gledat i efektnost, bez zmigavca nema sanse.

Suzdrzite se malo uskoro ide na postavljanje branika i zadnjeg spojlera i ako skontamo kakav dobar bad looc haube...

Ajmo P.S. pomazite:cool::cool:
 
Focusa si super uradio. imam istog ali bezin 1.6 16v.

Sve je super, ali po mom ukusu nije krovni spojler, koji je previsok i nova prednja karambolka koju planiraš uraditi isto nije po mom ukusu.

Ostalo je za 5:lol:
 
eddofazla je napisao(la):
Focusa si super uradio. imam istog ali bezin 1.6 16v.

Sve je super, ali po mom ukusu nije krovni spojler, koji je previsok i nova prednja karambolka koju planiraš uraditi isto nije po mom ukusu.

Ostalo je za 5:lol:

Hvala druze :)

Sto se tice zadnjeg spojlera podavno je skinut, a sad je trenutno u lakirnici,

USKORO IDU NOVE SLIKE
 
Član
nikako mu ne stoji ovaj zatvoreni gepek probaj razbit monotoniju npr. napravi mjesto za ovu malu tablicu ili ubaci dodatno stop svjetlo ono s diodama samo da nije ovako. zamoli nekoga da ti uradi u PS vidjet ces koliko ce biti bolje
 
Član
arminnn je napisao(la):
nikako mu ne stoji ovaj zatvoreni gepek probaj razbit monotoniju npr. napravi mjesto za ovu malu tablicu ili ubaci dodatno stop svjetlo ono s diodama samo da nije ovako. zamoli nekoga da ti uradi u PS vidjet ces koliko ce biti bolje

ma ovakav je strasniji :D...to bi bilo wec kich al et :)

Ervix_focus je napisao(la):
eLLymaLLeee je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
evo ga malo ugledao svjetlost dana



sa zada neda gledat u sebe...sa prijeda mozda malo jos nest...evo uradit cu ti ja u psu par stvari pa chu edit ! :)

Sacekaj brate jos malo, bit ce nove slike u novom izdanju :)

ajde ok onda...:) cekamo :D

Ervix_focus je napisao(la):
eLLymaLLeee je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
evo ga malo ugledao svjetlost dana



sa zada neda gledat u sebe...sa prijeda mozda malo jos nest...evo uradit cu ti ja u psu par stvari pa chu edit ! :)

Sacekaj brate jos malo, bit ce nove slike u novom izdanju :)

ajde ok onda...:) cekamo :D
 
evo nikih slicica u toku radova:

bad look haube:

postavljanje zadnjeg spojlera prije farbanja:

Radovi bi trebali bit gotovi abd do srijede! poz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top