Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajd preklinjem te, skini one gluposti sa stopova i barem uslikaj tako, pusti par dana da stoji tako bez njih pa vidi jel ti se vise svidja bez ili sa....

Imas crna stakla, crne stopove, sve ostalo srebrno, bila bi kombinacija extra!
 
trizex je napisao(la):
Ajd preklinjem te, skini one gluposti sa stopova i barem uslikaj tako, pusti par dana da stoji tako bez njih pa vidi jel ti se vise svidja bez ili sa....

Imas crna stakla, crne stopove, sve ostalo srebrno, bila bi kombinacija extra!


Narucene nove stopke sa led diodama;)
 
tibor987 je napisao(la):
nadam se da su crne stopke a ne kromirane...

no nazalost i ja sam htio malo tamnije, al je izbor uzak pa sam se odlucio na kristalne (s tim da su diode preko cijelog stopa) a ne one sa crtama:icon_biggrin:
 
Legend
uuu vidim radovi u toku kolega,led stopove probaj malo zatamnit,minimalno,one felgice kad stavis.opruge,bit ce extra...
 
Član
Mislim da će te štopke biti extra,inače idu na bijelo i sivo auto a na ostalima ružno izgledaju po meni !
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Zatamni ih onda... (malo)

vidjet ce mo kad dodju, mozda i nije losa varijanta zatamnit ih.
Evo stopki koje ocekujem:

Jbte mozda se fino i uklope jer ce "glumit" C stub...hmmm...al ipak bi ja sjenilo u crno bacio...hjoooj, nisam vise pametan majke mi :D al fine su stopke sto jest jest...
 
Legend
ajd dobro je samo nek si skinuo ono ruzno krilo sa gepeka ovaj je koliko toliko bolji, i pogrijesio si sto se tice haube, bad look je OBAVEZNO morao biti zaobljen ;) tj da ga u obliku polukruga spustis preko farova i maske.. vidis da ti je komplet auto oblo.. prati neke crte 'bem ga..
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
ajd dobro je samo nek si skinuo ono ruzno krilo sa gepeka ovaj je koliko toliko bolji, i pogrijesio si sto se tice haube, bad look je OBAVEZNO morao biti zaobljen ;) tj da ga u obliku polukruga spustis preko farova i maske.. vidis da ti je komplet auto oblo.. prati neke crte 'bem ga..

pa bit ce u polugrug,nije jos zavrseno ovo...
 
Legend
Nexus je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ajd dobro je samo nek si skinuo ono ruzno krilo sa gepeka ovaj je koliko toliko bolji, i pogrijesio si sto se tice haube, bad look je OBAVEZNO morao biti zaobljen ;) tj da ga u obliku polukruga spustis preko farova i maske.. vidis da ti je komplet auto oblo.. prati neke crte 'bem ga..

pa bit ce u polugrug,nije jos zavrseno ovo...

oh.. izvini
vidim da su nesto varili po ostrim uglom pa me zavara, sorry jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top