Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izvini druze na mojoj primjedbi, necu da kenjam po tvom izboru, Boze sacuvaj...ali moje misljenje je da bi bolje bilo da si 2 ovalna zavrsetka...2x "sacmarica", malo je pimp ;)
 
Član
negotivim isto puno te neke silne "rore" nazad al boze moj o ukusima netreba raspravljat
samo lagano i bez nekih pretjeranih detalja ;)
 
nacitah se ja mashala pa da nije ovih finih ljudi s foruma bacio bi ti jos bruku para sad vec lici na auto ono si bio bash krenuo loshim putem uzmi slike sjedi pa malo prelistaj vidjet ces da su momci bili upravu , jos vidim da si lud za ovim neki osvjetljenjem nemoj onoliko brate bit ces ko pokretni disko :) , sto se tice gepeka ja bi ti preporucio da napravis tacno mjesto za jednu tablicu neku manju ono bash da ubije tu povrsinu , i sto se tice unutrasnjosti mozda si mogao pokusati s bojom auta onih detalja ne znam uz sta ti plavo ide osim uz osvjetljenje ili mozda samo crno ofarbati da bude ono kao kod astre gtc , onda papucice ove zapali iskreno ovakve imas kupiti u robotu citav set :) , idemo dalje :) gljiva ti je ko ona mreza kad hoces da se kupas a da ne pokvasis kosu :D hehehe salim se malo al mogao si i bolju kupiti mislim ljepseg izgleda ovaj je bas ko gljiva :D , te ove dzidze sto si pokupovao po meni bi bolje bilo da si kupio druge farove da ne ubacujes ove maglenke sa angelkama mozda ce biti previse to jos ne znam dok ne vidim et toliko od mene i slushaj malo raju s foruma niko ti ovde nije dushman nit je ljubomoran svi mi imamo auta tako da nemamo razloga da budemo ljubomorni

Veliki Pozdrav zelim ti sve najbolje u daljim radovima ! :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top