Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo i muzika,jbg kod zima bila pa mi se ruke tresle dok sam sliko
al brate nisam znao da ovako udara muzika od 3,5 KW
 
HVALA svim slike ce bit veceras kad dodjem s posla;)

The_Dag: u pitanju su pioneer od 3000 W a guraju ih 2x 1,5 kw pioneer:icon_biggrin:
 
Početnik
Ervix_focus je napisao(la):
HVALA svim slike ce bit veceras kad dodjem s posla;)

The_Dag: u pitanju su pioneer od 3000 W a guraju ih 2x 1,5 kw pioneer:icon_biggrin:


znaci sad ima ukupno 9kW muzike u autu?
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
ev jos par slikica motora

i unutrasnjosti

Unutrašnjost je pravo dzidzi..
Riješi se tih pijačarskih podmetača za noge, tog shark znaka na volanu i tog plavog čuda za ruke, i molim te skini to što piše Ervix. Dosta toga si lijepo odradio na autu, samo si ga sa sitnicama pretvorio u kelja focus.
 
Član
jooo ni meni se nikako nesvida unutrasnjost :icon_sad:
ovo mi nikako ne stoji ovom autu al eto , bilo bi fino
kad bi to promijenio uklonio visak i ove drecave boje
zamijenio s nekim drugim i bilo bi extra
 
muha je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
HVALA svim slike ce bit veceras kad dodjem s posla;)

The_Dag: u pitanju su pioneer od 3000 W a guraju ih 2x 1,5 kw pioneer:icon_biggrin:


znaci sad ima ukupno 9kW muzike u autu?

Ne snaga pojacala je 3kw, + 2 desetke, to jest gura ih pioneer 500 wati.

To je ukupno 3,5 kw izlazne snage, a nismo se razumili pionirovi zvucnicu su po 3000w nerade na max, jer su pojacala slabija.

JA PREZADOVOLJAN, s tim da ima kamaru kita i previse je:cool:

Tiburon je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
ev jos par slikica motora

i unutrasnjosti

Unutrašnjost je pravo dzidzi..
Riješi se tih pijačarskih podmetača za noge, tog shark znaka na volanu i tog plavog čuda za ruke, i molim te skini to što piše Ervix. Dosta toga si lijepo odradio na autu, samo si ga sa sitnicama pretvorio u kelja focus.

doce i to na red, tu ide DVD, REKADO i enterijer se komplet farba u dr boju neba. polako ljudi SKUP JE OVO SPORT:cool:
 
N

nenad

Vidio sam te sinoc u Skojevskoj i nisam skonto koje je auto, bljeste xenoni, maglenke, nista se ne vidi, tek kad si proso vidio sam odzada da je Focus! Kolko sam vidio ima i neki novi prednji branik?
 

IGY

Član
slazem se sa tiburonom za unutrasnjost, i meni su za oko zapele iste stvari, i jos bi dodao ono za mobitel skini i baci kroz prozor
sretno dalje i nemoj samo pretjerati
 
Član
IGY je napisao(la):
slazem se sa tiburonom za unutrasnjost, i meni su za oko zapele iste stvari, i jos bi dodao ono za mobitel skini i baci kroz prozor
sretno dalje i nemoj samo pretjerati

zaboravio si na felgu sto visi sa retrovizora:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top