Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Danas postavio rucicu tempomata!:icon_smile: Sve fercera kao podmazano!;) Sad palim za BL, pa ce se usput malo testirati, da se priviknem!:D:123:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

uh bas mi je drago, mislio sam da ces zaglatiti,ocigledno nije ista elektronika. Sretno, tempomat je super stvarcica.
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

dumpors je napisao(la):
uh bas mi je drago, mislio sam da ces zaglatiti,ocigledno nije ista elektronika. Sretno, tempomat je super stvarcica.
napatio sam se ziv dok sam provukao kablove, 3 sata sjedio i rasklapao auto, da bi na kraju nasao da iza A stuba ima rupa sa gumenim cepom! Sreca je sto sam imao provucene kablove sa ECU-a do akumulatora, a ostalo je islo po semi! ;)

Isao do BL, pa iskoristio malo auto-put da vidim kako sve radi! Sila nebeska, nema vise bolova ispod koljena!:lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

gdje ima kod A stupa rupa mozel to detaljnije malo :cool: mozel se iskoristit to da se provuce kablo za pojacalo :D
 
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Fin Stilo ;)

svidja mi se boja pravo ;)

nego,da te pitam,kako slusa taj 1.6 16v motor?? kako se pokazao,i kolika mu je potrosnja (iskreno) ? :D:D

jeste da je 1.9 JTD u Fiat Stilo najbolja solucija,ali isto mi se cini ovaj 1.6 16v dobar i zahvalan? :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

adi187 je napisao(la):
gdje ima kod A stupa rupa mozel to detaljnije malo :cool: mozel se iskoristit to da se provuce kablo za pojacalo :D

Skines panel sa A stuba (vozaceva strana) i imas elipsastu rupicu sa gumenim cepom, duzine 2cm. Kabl ti izlazi kod nosaca haube 20cm od akumulatora! potrazicu ti slike na netu pa poslati link na PM!;) i da, ladno moze kabl za pojacalo proci!:icon_smile:

Zoranic MNE je napisao(la):
Fin Stilo ;)

svidja mi se boja pravo ;)

nego,da te pitam,kako slusa taj 1.6 16v motor?? kako se pokazao,i kolika mu je potrosnja (iskreno) ? :D:D

jeste da je 1.9 JTD u Fiat Stilo najbolja solucija,ali isto mi se cini ovaj 1.6 16v dobar i zahvalan? :D

Nemam sta lagati, moje su pare!:lol: Iskreno, otvorene voznje uzima do 6,5l (to mi se mozda 3 puta desilo, kad je noga bila teza:D, inace oko 6l), a gradske racunaj 10l! 2-3 puta mjesecno idem kuci za Doboj i nazad za NS i prosjek mi nikad nije bio preko 7,5l, s'tim sto od 220km imam 100km auto-puta gdje drzim brzinu oko 140-150km/h! :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Evo malo lošeg fotoshopa, naravno mog!:D Malo gledao sta bi sa felnama preko zime, pa taman da cucne barem jedna nova fotka u garazu!:icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

nemoj u crno idi u neku nijansu grafitne sive il nes :icon_smile:

I hvala ti za onaj link provuko sam kablove kroz ovu rpu kod A stuba tamam 2 po 10mm a moze i 50mm :icon_biggrin: se provuc ima prostora :D najbolje rjesenje za provlacenje do sad sto sam vidio a ima 3-4 varijante sto sam gledo ovo je najjednostavnije ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

adi187 je napisao(la):
nemoj u crno idi u neku nijansu grafitne sive il nes :icon_smile:

I hvala ti za onaj link provuko sam kablove kroz ovu rpu kod A stuba tamam 2 po 10mm a moze i 50mm :icon_biggrin: se provuc ima prostora :D najbolje rjesenje za provlacenje do sad sto sam vidio a ima 3-4 varijante sto sam gledo ovo je najjednostavnije ;)

Crna mi prva pala na pamet, ali ona stoji samo kad je auto zakucano u pod!:icon_smile:
Pala mi na pamet i neka krem smedja boja, posto imam u planu presvlaciti unutrasnjost auta, ali otom potom, ima do zime!:icon_smile:

Nema na cemu za link, i ja sam se ubio trazeci kako provuci kablove, i sve je bilo sa desne strane, sto mi nije odgovaralo! ;)
Sad si mi ostao duzan pomoci oko muzike, kad je budem ubacivao, posto sam ja duduk sto se toga tice a ti si patentirao Stila!:D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Nije belaj zovi kad budes htio ak bude sta i od opreme trebalo javi naci cemo nesto povoljno a dobro :cool::cool:;);)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

adi187 je napisao(la):
Nije belaj zovi kad budes htio ak bude sta i od opreme trebalo javi naci cemo nesto povoljno a dobro :cool::cool:;);)

Da i ja malo brpam! :hydro: :lol: Cucemo se, cim se ispalim iz Amerike za Bosnu!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora -pomoc oko odabira felni

pozdrav, raja!:D
Nije ni mene bilo dugo, nisam nista posebno radio, cekao zimu da opadnu cijene felni pa da se pocastim!:lol::lol:
Pokusavao sam ja nesto u photoshopu uraditi, al' sam brzo odustao kad sam skonta da neznam!:lol:
Naime, ove sam stavio u razmatranje,
1. Borbet C


i
2. nema im imena:lol:



naravno, u razmatranje idu i Abarth-ove 17-ke, ali pokusao bi ih izbjeci!:D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Abrthove su vrh za ove ;) ima bolji felgi kad vec kupujes od ovih na slikama
 
Top