Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

al mu stoje fekge :icon_eek::cool:

A folije ne skidaj jebes kazne nekad se mozes i izvuci nece svaki put pisati :D;)
 
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

nek je sa srecom da puno zgazis kilometara lijep fiat pravo... koliko te kostao ako nije tajna :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

caus-turbo je napisao(la):
nek je sa srecom da puno zgazis kilometara lijep fiat pravo... koliko te kostao ako nije tajna :icon_smile:

hvala na zeljama!;) nije tajna, izasao me 9200KM na putu, ali prije 2 godine!:icon_smile:

@adi187 Joj buraz, ne skidaju mi se nikako folije, pokusacu izgurati ovu akciju, posto su sad bas navalili sa kaznama!:icon_mad: sreca mi je sto sam u NS-u, a tamo me i ne pitaju za folije!:D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

jel moguce da si neki dan isao iza mene u zenici, mislim da je petak bio, isti tvoj stilo, xenoni, zatamnjen sav
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

ArminM je napisao(la):
jel moguce da si neki dan isao iza mene u zenici, mislim da je petak bio, isti tvoj stilo, xenoni, zatamnjen sav

nisam isao u tom smjeru ovih dana!;)

Hvala svima, ima tu jos da se radi, samo je tezak studentski zivot!:D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Da vi samo vidite boju na tom autu!! (Ljubicasto- crno- plava)
A tek sto je apoteka!!!!
Respect.
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Davor_ je napisao(la):
Da vi samo vidite boju na tom autu!! (Ljubicasto- crno- plava)
A tek sto je apoteka!!!!
Respect.

Hvala drug, nije bas apoteka, ali se trudim!;)
 
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Prelijep auto, jedan od rijetkih Fiata koji mi se svidjaju. Takodje ovdje u Tuzli ima isto jedan dobar Stilo bijeli sa crnim krovom i zatamnjenim staklima. Uglavnom auto ti je extra. Zelim ti puno predjenih kilometara. Pozz
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

FastDriver je napisao(la):
Prelijep auto, jedan od rijetkih Fiata koji mi se svidjaju. Takodje ovdje u Tuzli ima isto jedan dobar Stilo bijeli sa crnim krovom i zatamnjenim staklima. Uglavnom auto ti je extra. Zelim ti puno predjenih kilometara. Pozz

Hvala drug!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Pozdrav raja, kupio sam gewinde od bivseg clana foruma bravof i u subotu su stavljene na auto! :D Znaci ludnica, truckanje pocelo i ova 2-3 dana mi stalno mami osmijeh kada ga vozim!:123::icon_twisted: Evo par brzinskih fotki, jednom cu se natjerati da odradim par boljih fotki!;)
IMG_0875.jpg

IMG_0874.jpg

IMG_0873.jpg

IMG_0872.jpg

2012-05-26192813.jpg
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Mocno izgleda :cool: A nisu ni skupe gewinde za 250 ih davo po to su obicne opruge :icon_smile:;)
 
Top