fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Extra je ispalo,naravno jos bolje kad se zavrsi sve,jedva cekam :cool:


Nek je sa srecom,da ubuduce prodje bez ikakvih problema...;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

jao bracika pa svaka cast,bas mi je drago sto se napreduje fino,i mogu ti reci da ce ovo biti extra,stvarno izgleda premocno naprijed,bio sam ja skeptican oko toga,ali razuvjerili ste me,extra je,i jedva cekam da te vidim sklopljenog
BTW eto me u nedjelju u travnik,pa ajde da pijemo kafu,bit ce i ostali forumasi,nadam se;);)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

tibor987 je napisao(la):
Fino s euklopilo sve druze, a moj savjet ti je poslije toga da prodas brava, jer jednom kad pokidas krakove i razjebes solje, nikad to vise nij eisto auto, uvijek ces osjetiti na voznji....

koliko para toliko muzike carko moj.....ja znam za auto od 300 hp fwd kojem je skidan komplet prednji krak, raspertlovan, zavaren opet drugi ispravan, izmjeren u mikron da je na pravom mjestu, i godinama se vec vozi tako pun gas bez ikakvih simptoma/problema.....drugo je sto raja gleda sto jeftinije da prodje pa onda nastaju problemi....
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Fino s euklopilo sve druze, a moj savjet ti je poslije toga da prodas brava, jer jednom kad pokidas krakove i razjebes solje, nikad to vise nij eisto auto, uvijek ces osjetiti na voznji....

koliko para toliko muzike carko moj.....ja znam za auto od 300 hp fwd kojem je skidan komplet prednji krak, raspertlovan, zavaren opet drugi ispravan, izmjeren u mikron da je na pravom mjestu, i godinama se vec vozi tako pun gas bez ikakvih simptoma/problema.....drugo je sto raja gleda sto jeftinije da prodje pa onda nastaju problemi....

bas to sto kazes kolko para tolko muzike, kolko si ti sad spreman dat za kojeg majstora, moj rodjak je prosle godine opalio sa dvicom u bankinu znaci auto usino iskrivio ga skroz totalka na autu bila nije mu se isplatilo pravit i prodo dvicu liku s pala frajer je napravio, auto za nepovjerovat prodavo ga na auto pijaci ljudi su ga zagledali i niko nije mogao da skonta da je to auto bilo tolko udareno .. sorry malo sam otisao off ali radovi su za svaku pohvalu samo lagano ne zalijeci se saberi sta para pa laganoo daljee pozzz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

auto necu prodat iz dva razlika, zato sto je 3 godine kod mene, dobro znate kakva je cijena bila a i znam koliko sam platio i koliko me izaslo, jos plus utukao tolike pare u ovo sad, a i oslobodjen ovaj uvoz sta da ga prodam za sicu? pa vala cu ga vozit nek se raspada sav, a trazio sam i doveo sam NAJBOLJEG majstora koji radi auta citav zivot i koji je uradio sve da NEMOGU DA VJERUJEM, kad se ofarba nek dodje ko hoce ako primjeti da je udareno bilo dat cu mu auto.. kao sto vidite na karambolci nemaju maglenke, imam oba nosaca samo mi trebaju ona stakla i plastike okolo pa cu i to postaviti aBd.. to je najmanji problem.. do kraja iduce sedmice auto ce biti i ofarbano i sve, odma sam dogovorio postavku xenona s ovim kolegom, bit ce na crticu pa da mu platim kad budem imao, dogovorio sam felge 17-ke za njega jer necu vise falca i male felge, ako Bog da felge na proljece ce biti ove u sljedecoj slici, kod momka su u garazi znaci vec sam sve dogovorio.. aBd sve EXTRA samo polako.. da mi je rasprodati sta dijelova sa maree valjalo bi, vidite je na slikama nekim eto kraj brava, sve na njoj sem prednjeg dijela..
evo sta ce aBd na auto:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

E prijatelju veoma mi je drago sto se sve na kraju dobro zavrsilo,evo sad gledam slike i aBd kad se sve prelakira nece se ni primjetiti,vidis,na kraju je sve ispalo kako treba,kao sto sam ti ja i pojedini prijatelji ovdje rekli,nikad ne trba klonuti duhom i izgubiti nadu ma koliko tesko izgledala neka situacija u datom momentu uvjek ma kraju bude bolje....sta da ti vise kazem osim sretno u buducim radovima i nemoj da zaboravis onu kahvu sto smo se dogovorili kad zavrsis...pozz;)
 
Početnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

drug drago mi je da si krenuo sa radovima i da ce sve biti ok,nadam se da ce sve teci po tvojim zamislima i da ce bravo uskoro da se voza,svaka cast za ulozeni trud i novac...neka je sa srecom..pozz drug
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hvala vam svima, treba i psihicki ovdje dosta ostati stabilan, a lahko je raditi sve s tudjim parama.. jos mi prijatelj nije nista dao, ganja nesto ali i to ce se zavrsiti aBd.. sve ce na kraju ispasti savrseno.. ja sam prezadovoljan sa svime.. ici ce i rucke s maree koje su bolje 100x i centralna konzola s naslonjacem ;).. sve ce biti uslikano i postavljeno na forum ;)
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ma samo ti njega sredi i vozaj, da ga prodas izgubio bi pola para kolko je placen
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

felge su do yaya :) tomason jel? ugl.puno bolje nego prošle samo što su poprilično teške, oko 11kg, al su super šminka :cool:
samo ga spusti ako već nisi da nije baš ko koza na 17"
bravo će biti bombon kad se završi ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

-sanja- je napisao(la):
felge su do yaya :) tomason jel? ugl.puno bolje nego prošle samo što su poprilično teške, oko 11kg, al su super šminka :cool:
samo ga spusti ako već nisi da nije baš ko koza na 17"
bravo će biti bombon kad se završi ;)

da da da, tomasonke.. a teske lake bitno mi je da su do jaja sto ove felge i jesu.. drugo auto ce skroz biti;) a prije postavljanja samih felgi spustit cu aBd auto, kanim se to odkako ga imam ali sad ce biti definitivno jer sam krenuo drugim pravcima.. :cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

allroad je napisao(la):
jesu lu ovo rizine felge :D

ovo je slika sa neta a te ce felge biti na mom autu:cool::cool::cool::cool: on prodaje megana pa ce felge ostati a ja cu ih pazariti;);) te felge su mi inace zelja odavnoooo odkako je zlaja imao na ibizi slinio sam za njima.. ;)
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

bas mi je drago da ovako ide....samo polako druze,mislim da je naj gori dio posla odradjen , sretno u nastavku
a za felge,......definitivno ce dobro stojati na fiakeru
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

enesss je napisao(la):
bas mi je drago da ovako ide....samo polako druze,mislim da je naj gori dio posla odradjen , sretno u nastavku

ma ja nemogu da vjerujem da je ovako dobro ispalo i da je uopste auto sastavljeno.. sve ce se brzo zavrsiti jer se nista neceka, sve je vec davno dogovoreno i za mehanicara i lakirera tako da vec imaju slobodni termini i radi se punom parom i sto prije.. nisam dao levatima auto da rade nit bi to kad dozvolio.. sve ce biti po PS-u ;) radujem se prvom krugu i test voznji nakon sto bude sve odradjeno:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top