Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

izvini gdje ima kupiti ovih kocki i koliko kostaju?
hvala
:icon_exclaim:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Aaaaaaaaaa vid mene jesam bezobrazan :D nuto mojih kockica......btw hvala druze sto si me pocastio njima ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

pjesmica uklonjena, tko je procitao, procitao je hahahha :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

a tibko, jesi razmisljao da ides u pjesnike :icon_question: popijes koju gajbicu i lagano, smisljas tekstove, ide ti fino :cool: dobraa, gori hala, sto je ukloni, hahahaha


@sick kockice uzete u bingu, 6.20KM, ostale jos samo dvije... a i to mozda sutra pokupim, ne moze jos neko da ih uzme i da se fura :icon_mad:

a sta cu, moram malo gluposti ganjat... pa cu nesto ozbiljnije valjda ubrzo, cim zuka javi da ima vremena i idemo dalje sa izmisljanjem :lol:

razmisljam... mogul se farovi preci transparentnim, da ih malo pocrnim ?? jedan sloj, bil utjecao na vidljivost, snop i to ?? mislim, na stopama nije, sve se isto vidi... pa reko, mogul se jednom i farovi preci
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

znaci obrlati te struja :D
imam iste samo crvene boje :D:lol:

predobra boja,to sam i ocekivao ;):D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

lijepo je sređuješ iako je čehinja :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Limpi je napisao(la):
a tibko, jesi razmisljao da ides u pjesnike :icon_question: popijes koju gajbicu i lagano, smisljas tekstove, ide ti fino :cool: dobraa, gori hala, sto je ukloni, hahahaha

Ma ono je samo malo bila da te zezam, nije primjerena za cijeli forum da svatko vidi tko udje u tvoju garazu ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

;) ;)

nego ovo za farove... :icon_question: smijul se preci jednom transparentnim ili :icon_question:

a eno, pojavila se plava fabia u ze, izgleda tek uvezena, sve stock, classic oprema, al naprijed ima gt branik... a ima i na piku jedna crna, isto stock sve, naprijed rs branik :icon_sad: :icon_sad: izgleda vani ljudi ako lupe auto, stavljaju "vanserijske" branike i prodaju auto... a ja kao lesinar, samo trazim ne bil naletio, a nema, a ovi nece da prodaju...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Instrument tabla, "cajgeri...

Idemo dalje sa cuniranjem;

potrebni sastojci;
21072011888.jpg


tabla od fabie fl, radi cajgera :icon_biggrin:

smd diodica, te majstor da cirkuza, u ovom slucaju struja (clan strujaze) ;)

te se onda krece u proces rastavljanja, sastvaljanja, mjenjanja ledica...

26072011890.jpg


26072011893.jpg


bijelo osvjetljenje(ice white), kazaljke crvene, kao i zmigavci

26072011895.jpg


26072011897.jpg


valjda u toku sedmice i ostatak auta ide u bijelo :icon_smile:
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri...

perfektno:cool::cool: svaka cast :) struja je odlicno odradio posao;)

puno bolje od onog zelenog;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

extra je ispalo al meni nisu nešto ovi displeji mali, oni su mi bezzze, jer didoe ne baraju ravnomjerno svjetlost..ostalo može proći...pozzzz
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Hvala,hvala :D:D:D:smajli13::smajli13::smajli13::smajli13:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top