Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

čao limpi :D moze li ikako ovo roze boje da stavis ? :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Radije napisi "Obrisi noge!" :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

:lol: :lol: ovaj tibor najgori od svih forumskih luda :lol:

kao sto bi se reklo, a da sam normalan, poludio bih :D

a mali je prag na fabiji, bile su svakakve opcije... al bi onda bio samo natpis bez "linijia"... a da stavim "otresi","tari", "obrisi" sta ce ljudi mislit :lol: nadam se da ce ubrzo biti gotovo, ak bude valjalo slike ce bit, ak ne, e nema slika :lol:,

isto kao sto nema fotografija trenutnih typre r carfu cuning detalja, struja kriv, nagovorio me da uzmem, a on uzeo citavu tapetu carbona, da kuhinju oblijepi, hah
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

uzeo sam mu ja jedno 2 metra tog carona, ostetio sam ga momacki, nece mu moc bit za cijele kuhinje:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 134, baja limpi pragovi...

zavrseni i pragovi za baju limpija :D

24062011855.jpg

24062011856.jpg

24062011858.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

nije ni lose toliko ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

islo se da bude "kultura", a nesto neobicno... vrs nisam htio, a natpis fabia, nesto mi bezveze... ovo su mokri na slici, kisa slozila, da ne bude zabune :lol:
zadovoljan sam kako su ispali, maltene kao orginal, opipljiva struktura i to, sve je tu :icon_biggrin: i da budu jedinstveni, niko ovakve nema, hahaha

tibore gdje ce mi bit dobro kad vozim skodu :lol: :lol: al cistim i pripremam pragove, a naoblacilo se kad slozi pljusak i grad... skidaj se i pokrivaj auto :D sto bi nedeljko bajic baja otpjevao mokra do koze, samo sam ja danas bio mokar do koze :icon_mad:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Kakav je materijal - mozda negdje i pise nisam upratio Svidja mi se detalj ;)
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Mescini da je naljepnica obicna,al nije lose nikakko :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

nesto slicno kao oni sto imaju cunerski typre r i to... alu folija i imitacija, zalijepi se, eto pozitivno me iznenadilo kako ispadne, kada se pogleda uopste ne izgleda lose, kao orginal skoro, a i "pod rukom", sve se da opipat kao da su urezana slova i to... ugl. daleko bolje i neobicnije od cunerskih sto imaju po radnjama :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

e bas je ovo dobro ispalo, nisam mislio da ce ovako biti
fkt je fino ispalo;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Pa trebao si da dodas i to "baja" :D Salim se, nije lose, diskretno je;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top