Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

kavaz je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Il' da razmislis o necemu ovakvom?

2.0 8V 1999–2000 I4 ATF 1984 cc 88 kW (120 PS; 118 hp) @ 5600 rpm 174 N·m (128 lb·ft) @ 2400 rpm
po wikipedi-i trazio koji je najjaci motor dolazio u fabiJi da mu napises :lol::lol:

samo ti to limpi popravi, i nastavi lagano ko i do sad ;)

Haha....jebiga i preko Wiki se nesto nauci....al' se u to ne razumijem pa reko eto da mu tako napisem :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

trpao bi drugi motor, al to je ipak onda pravi projekat... prvo treba naci motor, instalaciju i sve... pa majstora da sve to sklopi da valja, a ovdje pa tesko... bilo bi nadji slep te vucaraj nekome... pa i onda ostaje opet kakav je motor uzet, sta je sve prozivio, stanje... "legalizacija", onda u slucaju jaceg motora, naravno trap jos "pojcata", diskove i nazad sprovodit, da se moze zaustavit i to... jeftinije daleko onda prodat ovu u "dijelove", te namirit za nesto jace :lol:

ev maloprije od majstora, hvala struji sto me slepao ;) :cool: ukratko, nije se "najgore" proslo... aBd sutra ujutro se ide u narucivanje dijelova, radit ce se kako treba... da bude kao novo, zamjena svega i svaceg,... a uzrok za ovo, pa ima tu i ovlastenog servisa, koji naplate sve, (gledam, ima u servisnoj , naznaceno i skidanje otvaranje motora, pregled, a nije uopte otvaran...) a zamjene samo ulje, upitnog njihovog "tastrola", te eto 80% sto je voznja kratke dionice... nakupilo se svega, te eto desilo se sta se desilo, Boze moj . valjda se sredi i "zaprede" kao nov...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

ja sam ti rekao da ce sve biti ok, samo smireno i bit ce kako treba, rijesit ces ti to siguran sam, fabiana je do ponedjeljka ponovo u pogonu, u to sam siguran

a jebo majku ti ovlasteni, kako tako, eto vidis napisli ti da su otvarali glavu a nisu:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
i kod mene je ovo od kratkih dionica sigurno
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

danas nabavljeni dijelovi, ipak u skodinom ovlastenom, eto valjda su kod njih org, barem su zapakovani fino, pise na svim jezicima sem kineskom "originale" imaju milion tiketa i to :D

dihtung glave
dihtung dekla
dihtung auspuha
duhtung vodene
vodena pumpa
posuda rashladne tekucine
poklopac iste
poklopac ulja
termostat sa kucistem
svjecice
klinasti remen
ulje i filter, 2x, "obicno" i standarno...
g12 3litre
neke jos sitnice gumice, selne, tako to...

sve rastavljeno, pa najvise posla ima oko ciscenja... prvo se detaljno cistilo, jest i bilo nikakvo, 2 centa prljavstine i hamelja nakupljeno... eto nemam slike ranije, al evo poslije, na pola glancanja, struganja,...

10062011831.jpg

10062011832.jpg

10062011836.jpg


e moj "did mraze" sto mi ovo ne ostavi pred vratima.... :icon_mad: kako bi dobro doslo i popravilo mi djep, zato nista sada od novog laptopa heh

10062011833.jpg

10062011834.jpg

10062011835.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

nisi nikad ni imao ciscu bocu:cool::cool::cool::cool:
vidi je jes dobra:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Jos malo i fabka ima da prede kao nova.Siguran sam da ce majstor to sve po ps-u odradit i da ces ti biti zadovoljan.Neka je sa srecom ;)
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

LImpi druze samo ti to popravi ;) znam da ti je to doslo sad ko s neba ali eto rijesit ces ti to nadam se, samo polahko, nedo Bog da je sta gore. Autic ti je ko bombona i puno si ulozio stoga to popravi, da imas vise finansija onda bi se moglo naci nesto bolje od auta a nije ti fabia auto za tek tako da odbacis zato popravi i :123:;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

:icon_biggrin::cool:;)...dovoljno sam rekao :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Koliko $$$ samo dijelovi? :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

po mojoj odokativnoj procjeni dijelovi su cca 400 KM
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

frngla je napisao(la):
po mojoj odokativnoj procjeni dijelovi su cca 400 KM

ino iz prve ruke :D vise buraz,vise :D:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

evo maloprije pokupio auto...
prvo dijelovi:
dihtung glave
dihtung dekla
dihtung auspuha
duhtung vodene
vodena pumpa
posuda rashladne tekucine
poklopac iste
poklopac ulja
termostat sa kucistem
svjecice
klinasti remen
lezaj, remenica
ulje i filter, 2x, "obicno" i standarno...
g12 plus permant
... crijeva, gumice,...
nesto za ciscenje zaboravio ime, diht masa, diht jos neceg
neke jos sitnice gumice, selne, tako to...
ugl, fakticki sve se zamjenilo, cifra 560 tak km dijelova... od cega samo maltene 40km trebalo za benzin i naftu, da se moze cistit.... pa eto nesto ispod 600joja za sve dijelove, org skodini... najskuplji vodena i termostat sa kucistem, samo to dvoje skoro 300km... a haj ne zamjeni vodenu... radilo se posteno, sve mjenjalo, da ne mislim jel ovo ostalo isl... komplet motor se cistio, 3 puta... a i ovo ulje cu opet mjenjat nakon 1000km... posrana emulzija... :icon_mad: al zato ko" apoteka, moze se jest sa njega :D

upali iz prve, bez kasljucanja.,prede, ne trese.. sada lagano, dok se ne razradi, nadam se da nece nesto zezat... a taman kontao uzet novog della, al sada mal" sutra :D heh
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

uzece se i dell samo polahko :cool: Bas mi je drago da si to sredio ;)
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

ma ovo je tebi sto si gepek ispraznio :lol::lol::lol:

srecno u nastavku i sto manje kvarova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top