Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

hvala ;) naravno rade se samo kultura stvari, nista "seljakljuk", krkanluk, ili poculjica cuning :D ovako mi fin detalj, a nije skupo kao recimo org. vrs pragovi :)

oggy moglo je u bilo kojoj boji, al sta ce ljudi mislit, ovorim vrata a ispod nogu mi pinky upada za oci :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

a bil valjalo da pise STRUJA :D:icon_biggrin::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Limpi je napisao(la):
oggy moglo je u bilo kojoj boji, al sta ce ljudi mislit, ovorim vrata a ispod nogu mi pinky upada za oci :lol:

Vjerovatno ono sto drugi vec znaju.... :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

tibor987 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
oggy moglo je u bilo kojoj boji, al sta ce ljudi mislit, ovorim vrata a ispod nogu mi pinky upada za oci :lol:

Vjerovatno ono sto drugi vec znaju.... :D

:lol::lol: Limpi izadji iz ormara :lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Limpi sad ko da u majbaha ulazis:icon_smile:
Salim se lijep detalj ako ti oku godi onda je pun pogodak
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

dellas je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
oggy moglo je u bilo kojoj boji, al sta ce ljudi mislit, ovorim vrata a ispod nogu mi pinky upada za oci :lol:

Vjerovatno ono sto drugi vec znaju.... :D

:lol::lol: Limpi izadji iz ormara :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

aaaaaaa dellas ne mozes to :icon_eek: :lol: :lol: :lol: mojne" mi nastranosti u garazi, treba cistit onda :icon_mad:

gay is not okay, zato je tinky winky gay :D

eto zato sam sada u dvoumici u koju boju da se radi strut-bar,... htio sam drecavu ljubicstu/rozu, al sada necu,haha ici ce zelena skodina najdrecavija ona sto svijetli, fluroscentna :) il neka druga, hmmmm ?
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

Limpi je napisao(la):
aaaaaaa dellas ne mozes to :icon_eek: :lol: :lol: :lol: mojne" mi nastranosti u garazi, treba cistit onda :icon_mad:

gay is not okay, zato je tinky winky gay :D

eto zato sam sada u dvoumici u koju boju da se radi strut-bar,... htio sam drecavu ljubicstu/rozu, al sada necu,haha ici ce zelena skodina najdrecavija ona sto svijetli, fluroscentna :) il neka druga, hmmmm ?

Limpi, mislim da je vec prekasno da nam promjenis misljenje... :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

nakon mjeseci traganja za kockicama, konacno upikane :D

beat this :lol:

04072011868.jpg


struja mora uletit u kadar... haha

04072011870.jpg

04072011869.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

:lol::lol::lol::lol: dobar detalj:cool:
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 135, baja limpi pragovi...

nismo ni sumnjali u tebe ;)

:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top