Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

zna struja posao nema sta ;) bravo struja majstore :icon_biggrin:

(eto pohvalio sam te,sad mozes i meni slobodno uradit,necu ti nista naplatit)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Jako lijepo ispalo, jedin azamjerkica je to na displayima sto je tockasto, ali Boze moj...koliko te dosla tabla love ?;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Super, ja to pokusavam na mojoj pili da uradim al nemogu ... uzalud rastavljo mjenjo ledica,kad mi folija narancasta... al extra ispalo kod tebe
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

ma nije ljudi tockasto, to je do mobitela, tako slika u mraku, jako svjetlo pa ga on jos "uveca"... samo je ono standardno skodino ovih starih, prvih, nije bas idealno svjetlo, cak na zelenoj kada se "pojaca" osvjetljene, nije 100% idealno, vec oko 97-8 % od ideale, normalan coek ne primijeti, al picajzla poput mene, uhh... ovo jos bijelo, pa nijansu vise izrazi tu razliku... ali nije kao na slici ;)

struja, jel sutra rastavljamo ostatak, da vidimo kakve diode trebaju...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

e stvarno je lud taj struja. al ono bas bas:cool::cool::cool:
svaka cast,znao sam da ce da se radi, ali da ce biti ovako mocno to nisam mogao ni pretpostaviti, sad fabiana ima najljepsu tablu definitivno, svaka cast:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Kulturno i super izgleda!:cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Jedan "teaser"; i novina se vidi, skoda privjesak, struja nasao, al necemo reci gdje :D

27072011904.jpg




rastavi pola auta da izvadis ono sto ti treba, blentavi cesi sklapali, pa ako ces rastaljat, pati se :lol: :lol:


mislio sam u pocetku da se ide u full white sve, ali nekako "jednolicno, a i nemam puno osvjetljena nekog u autu... pa se odlucilo za white/red kombinaciju, prekidaci idu u crveno, a neki detaljcici, u bijelo poput onog hepeka za kruzni tok... tako je uzivo ljepse i kulturnije nego sve bijelo da je, a i slaze se uz tablu, crvene kazaljke, obrtaje i to...

@tibko, tabla nije nista dosla, koristena je moja org, samo stavljeni cajgeri sa nove, koja je prvenstveno nabavljena, radi jednog razloga... a to je da se ne rizikuje i da se uci na orginalu, da ne bi bilo belaja... ovako druga otvorena, pregledana sta i kako, da se zna... al nista bez struje, ostalo jos malo da se uradi, valjda do kraja sedmice sve zavrsimo :D al imam jednu zamisao, ne smijem ni reci covjeku, moram mu prvo nesto ford nabavit, pa cu svoje pizdarije da predlazem, hahaha
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

tesko meni s tobom,sta li me sad ocekuje :icon_question::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:












































ps nadzi ti meni lonac....samo mi to treba :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Sreca pa imas strucnjaka struju za elektroniku ak budes sta mijenjo led osvjetljenje i tak to ;)

Jel samo farbas il ce bit joj kakvih izmjena 2din play-er i tak to :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

Koji bolan hepek za kruzni tok :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

tibor987 je napisao(la):
Koji bolan hepek za kruzni tok :icon_eek:

znao sam da ces pitat :lol: ma onaj hepek, il ti ga prekidac za kruzni tok vazduha, il ti ga zatvoreno strujanje u kabini, ono znas"

27072011909.jpg


evo ovo, jasno sada :D

27072011908.jpg


jedna da se vidi, nije jos sve gotovo, treba diode kod prekidaca za svjetlo i el podizaca... treba vidjet i kakve su diode na playeru, heh, da je tu barem nesto uspjet....

napominjem, slikano mobom, u garazi(mrkli mrak), nabrzaka, tako da su slike kaka, moze nesto cudnije da izgleda, al eto sustina se vidi...

i da, prije na zelenom, mislim da vecina zna kakvo je jednostavno, siromasno kod prvih fabia... osvjetljenje, tj. jacina na onom koluticu je uvijek bila na maksimali i nije smetalo, sada drzim skroz malo pojacano, daleko upadljivije bijelo/crveno...

ttttttz.jpg

slika nekad ranije, u mraku istim mobom, standardno, teenage mutant ninja turtles zeleno svjetlo...

@adi kakav 2din player, imao prodao, isto da stavim natpis na auto; VIDI MOJ DVD MONITOR, POSLUZITE SE... ovako manje upadljiv, skidam plocicu i mirniji... a za farbanje u piano black, trebalo bi, samo mi zuke nigdje nema, izgubi se ko" abdest...
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

lako ti je na toj tabli hajd na mom kecu tako napravi,mislim nemoj se ljutiti;););)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

mirsadgolf je napisao(la):
lako ti je na toj tabli hajd na mom kecu tako napravi,mislim nemoj se ljutiti;););)

e vala kad je moglo na onom mom krsu od dvojke sto nebi i na toj tvojoj kecigi :D:D:D:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str. 138...

ovo je fkt odlicno ispalo, iskreno se nadam da cu sutra imat vremena pa da vas uganjam da skrnemo koju, da odemo u mrak da i ja vidim to svjetlo uzivo:D:lol::lol:
struja majstorcina, ja mu spomenuo moju tablu ne kontajuci da mi ista radi a on se jadan vec oznojio, kaze a sta mi radite ljudi dragi:lol::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top