Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Serial, gdje si tocno prodao auto, jer sam na faxu prije mjesec dana vidio zutu sa RS zadnjim i GT prednjim branikom, isto ovako kao kod tebe...samo sto je imala neke grdne felge, isto poklopci sa kante za smece :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

OggyBoy je napisao(la):
Auspuh ti malo kriv.

to je do jelen piva sto ti je u ruci :D nagni se malo, pa ce biti prav :lol: a ravan je on uzivo, samo ja uvijek uhvatim iz nekog blentavog uglova :icon_biggrin: vidis da su mi i tockovi naheravo
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Je*ote, kriv i kod mene, al ne pijem jelen, nego domaću vareniku, zar može i od nje
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Limpi, fabia ti je do OO, najbolja na forumu
;)
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

sad ti je pravo clean pozadi... nema slova P:lol:

inace odlicna fabija:cool:
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

ej limpi nezz jesil primjetio al malo ti je kriv nastavak izduva :D:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

aj nek vam bude, eto kriv je, a nije bio, mjerili pod vaser vagu :D jedino da nije neki bolesnik napaljen na guzu fabije dosao nekad negdje na parkingu, pa ga metnuo odzada, te ostao trag u "krivom" ulazu/izlazu/auspuhu :icon_eek: :lol:

a herav vam auspuh, a sto je bht nalja pobjegla u stranu 10 cm niko nista :icon_question: hahaha

@zaaky zaboravljas od tibka iz mostara i njegov jad i cemer :D mislim, kod njega je vrh :icon_biggrin: al nece da mi proda farove :icon_mad: :lol:

al milina sada, kako nisam vise oznacen, mogu dvaest" bulevarom da kuliram, usporim skroz na lezeci, bez da ljudi iza trube i misle eno ga "pocetnik" ugasilo mu se auto, hahaha

al eto fale mi farovi da se upotpuni naprijed, pa da bude fino/oblo kao otpozada,...
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Limpi je napisao(la):
aj nek vam bude, eto kriv je, a nije bio, mjerili pod vaser vagu :D jedino da nije neki bolesnik napaljen na guzu fabije dosao nekad negdje na parkingu, pa ga metnuo odzada, te ostao trag u "krivom" ulazu/izlazu/auspuhu :icon_eek: :lol:

a herav vam auspuh, a sto je bht nalja pobjegla u stranu 10 cm niko nista :icon_question: hahaha

@zaaky zaboravljas od tibka iz mostara i njegov jad i cemer :D mislim, kod njega je vrh :icon_biggrin: al nece da mi proda farove :icon_mad: :lol:

al milina sada, kako nisam vise oznacen, mogu dvaest" bulevarom da kuliram, usporim skroz na lezeci, bez da ljudi iza trube i misle eno ga "pocetnik" ugasilo mu se auto, hahaha

al eto fale mi farovi da se upotpuni naprijed, pa da bude fino/oblo kao otpozada,...
fali tebi ravan auspuh da bude i nazad sve ok,a ne ozb neznam jesil primjetio al malo ti ja auspuh pobjego :D:D
fabiana je za 10 :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

joj al bi ti sjeo jedan remus s dva okrugla izlaza :cool::cool:
da ti ga povezem sutra ? :D

sala, stvarno si sredio fabijanu da valja
;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

bio je probe radi i jedan dupli, al nekako "prenapadan", a i grmio ko nevrijeme kakvo, haha... ovaj povoljno dodje, uklopio se sasvim solidno na kraju... a jesi arma, prvi skontao za nalju, a sta cu, bio vjetar, hladno, zapuse i ode malo na stranu, heh

a evo bio sam "vrijedan" pa da prikazem, razvoj/napredak guze na fabki:

pocetak, tek uzeo auto, koza, P formata a4, cuning rora iz FIS-a
img1931z.jpg


pa dosle stope... zguljen natpis fobia, suv, blatarice, ruzno...
03012010157.jpg


pa se onda malo promijenilo... pocrnilo...skinute blatarice
16012010170.jpg


stavljena pazi sad, Vrs oznaka, da se prikrije sto je prethodno zguljeno laka... lajsna u boji auto, svaki mjesec slovo P, sve manje i manje, sunetio ga lagano, skracivao mal" po malo, da se mne vidi, naravno govorim o famoznoj oznaci P :D dosle i opruge...

16062010316.jpg


nove tablice
31082010369.jpg


izduv...
12122010499.jpg


pa rezi, al opet nije to to...
15122010503.jpg


pa prepravka branika, mali brisac...
22032011646.jpg


pa se dobilo ovo:
26042011723.jpg


te na kraju, "razguzena", clean, obla guza: :icon_smile:
06062011813.jpg

06062011818.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

koji napredak jbt, odlicno je kod tebe ovo ispalo, odradio si sve ono sto si zamislio da radis na zadnjem kraju, svaka cast za istrajnost, znam da nije bilo lako;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top