Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Haha zaaky jesi to pokusao sa moje skode farove isjeci pa ti ovaj lijevi herav haha...i mene je hebo pa sam iskidao sliku i ostavio samo ovu desnu chosu :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

tibor987 je napisao(la):
Haha zaaky jesi to pokusao sa moje skode farove isjeci pa ti ovaj lijevi herav haha...i mene je hebo pa sam iskidao sliku i ostavio samo ovu desnu chosu :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Tvoja slika, a limpi ima da izludi
:icon_exclaim::spam:
Al stvarno, limpi ja se nebi kanio dok nebi Tibora pri*ebo za farove
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Ne lozi ga, da jadnog covjeka ukebam ko zeca prilikom kradje mojih farova :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

dok ste vi ovdje razglabali, ja sam uspio skinut tiborove farove, bio sam dobar, pa sam ti ostavio svoje, malo sam u zurbi pocupao, al stas :D :D

a i mislio sam na ovakve farove, nista djidje i to, samo da su crni i da imaju sociva... btw. koliko su oni, preko koga se mogu nabavit, cijena :icon_question: da planiram, koliko pasteta i konzervi jos moram jest :lol: kontao sam svoje crnit i to... al nije to to bez sociva...
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

pa ubacis projektore u svoje orginalne farove,ja mislim da bi i to bilo veoma lijepo...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Limpi je napisao(la):
dok ste vi ovdje razglabali, ja sam uspio skinut tiborove farove, bio sam dobar, pa sam ti ostavio svoje, malo sam u zurbi pocupao, al stas :D :D

a i mislio sam na ovakve farove, nista djidje i to, samo da su crni i da imaju sociva... btw. koliko su oni, preko koga se mogu nabavit, cijena :icon_question: da planiram, koliko pasteta i konzervi jos moram jest :lol: kontao sam svoje crnit i to... al nije to to bez sociva...

konzervi i konzervi drug,vidi sa taxi-bar,vjerovatno oni mogu nabaviti...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Jako fina skoda,a za ove farove nikakav belaj mogu ti ja nabaviti:

Evo ovi dectane:

http://www.kamann-autosport.com/images/product_images/info_images/dectane/swsk01gxb_2.jpg

Za 435KM tvoji su novi naravno :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Iskreno,fabia je vrh.. ja bi samo druge felge(po mogucnosti malo manje i falcirane) i prednji rs branik i to je to:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

@ Limpi,: Ovo su TYC iz Belgije dovuceni, mene su dosli 500 KM okruglo, sad koliko su neam blage ako se jos uvijek i proizvode haha :lol:

@ Nexus: To oko ubacivanja projektora i tamnjena farova...to ti je ko drkanje...jest ti godra u jednom trenutku, ali kasnije opet si tuzan jer znas da si od qrca napravio budalu :D...tako i ovdje, jest sve to izgleda kao to, ali nije ni blizu, proci ce netko sa takvim farovima, i reci ces sam sebi " Samo malo vise truda i strpljenja, mogao sam i ja"...ta ne hebe fin nego uporan :cool:

@ Chuza: Na njegov dizajn exterijera ti kicasti farovi ko piletu joint...pretjerano :D

@ vladica: prednji vRS branik bez zadnjeg je nedorecena prica, pogotovo ne ide na ajmo reci polu-clean style, jer je dosta agresivan uzivo...ko glava pitbulla na chiuahuivnom tijelu ;) + tih 700 bolje da baci na gewinde ;)

@ Ja: Ne kenjaj, pijan si idi spavat :D
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

limpikus krov je odlican i odlicno mu stoji...
eto rekli su ti sta dalje moras raditi:D;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

zasad pravim malo pauzu, pasteta i kiselih mi navrh glave :D

a zamjene branika, felgi i to... pa ne ide, auto sam radio kako sam zamislio u glavi, rs branici bi kostali min. 3x vise... ovako da se uklopi, bas to polu clean style, "zaobljeno", ... felge isto ostaju, konacno sam ih i uklopio tako da su mi sve 4 ljetne gume nove :icon_smile:

ne bi projektore, radije dodat jos ni 2 joje i imam farove... eto da su mi barem oni standardni farovi, ali sa crnim okolo... mislio sam nesto cirkuzat farbat to iznutra... al ne moze se puno ni ofarbat, otvaranje fara, nikad ga ne bi sastavio kao sto je bio... a efekat bi bio vidljiv samo kada su farovi ugaseni...

opet, mogli bi i ovi dectane daylight farovi, jer izgleda da se jedino jos oni proizvode... samo iskljucim tu traku naprijed, te happy :lol:

a i jeste nasli kada "pametovat", spavajte kao sav normalan svijet :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

zasad pravim malo pauzu, pasteta i kiselih mi navrh glave:D

KOja zrtva,svaka cast:lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Extra Fabia, svaka cast ;), i de mi reci imas li broj boje koju si koristio za krov, posto i ja palniram radit ubrzo, mislio folijom presvlacit, al neznm ni sam jos, omisljam se....
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

;) mada bit ce ovo jos daleko bolje, cak se na slikama ne vidi toliko, al uzivo auto ne da je prljavo... ubrzo glancanje i da sljasti :cool:

a kod boje, mix je u pitanju, prvo sam kontao onu novu vw deep black, al da se izmiksat daleko sjajnija... samo ovakva boja je za krova i nista vise, ne da je teska za odrazavat, bukvalno lijepi prasinu... al zato kad se uglanca, prava je :cool: koliko ljudi je prislo, pitalo misleci da je "stakleni/panorama krov :D

i sam sam kontao folijom, al eto, nekako mi nije bas dugorocno rjesenje, al ne moze sa njom da ispadne kao dobro lakiranje... sve ima svoje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top