Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

danke raja ;)

cilj je bio, da se dobije taj kao "panorama" efekat, a mix boje je super ispao :icon_biggrin:

a gewinde otpadaju, auto je svakodnevni magarac, iovako na oprugama mora se vise pazit i ne mogu se svuda popet( nezgodne su fabie, tesko je nju i zakucat pa vozat, ne djeluje spusteno, duboki branici... a motorni prostor i gluposti su poprilicno nisko, bilo kakva livada, njiva i sl. strugnem i otpadne mi onaj lipic dole...

upravo zbog toga i skidanje lajsni ni u ludilu... necu mozda ja zakacit vrata, al na parkinzima, malo tko gleda... opet nisu lajsne toliko ni upadne, al sluze svrsi... inace bi vrata bila kao minsko polje...

a za steke, isto neprakticno... fabka se svakodnevno koristi, nije auto koje radim za stayling, vec dotjerujem za "dusu", cejfa radi... ide se svuda, zavlaci, izlazi, vozi bez obzira na vrijeme itd...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Pomalo, bio si rek'o da neš ćunirat nikako, pa bgmi malo po malo naćunira ga, isto ćeš tako uraditi i sa ovim, samo lagano
:cool::cool::cool:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

arane moj :cool: jes ga sredio ako imas ista vise dalje radit u planu toplo bi ti preporucio da se lijecis :lol::lol::lol::lol:

ako kos nesto odradis mislim da ces pretjerat i bit ce to kap koja je prelila casu ;) ostavi ovako :cool:



cuvaj pare za gorivo :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

ne zakuhavaj :D :D :lol:

iskreno, sto se tice exterijera, najvise bi volio kakve farove, npr oni dectane daylight bi legli... al su eto 300tinjak ojra sa dostavom i svim :icon_sad:

jos me i stari nasekirao, kaze ajde trzni me do garaze da vidi kakva je sada fabka, te rece fale joj "ona" sjedista, misleci na profilisana.... reko daj mi svoja il pare posudi, jok :lol: :lol: :D i eto i ja bi sjedista, al fali mi donacija :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

ma brate ovo perfektno sjelo ..
mozda jos neki crni detalj fali, al ne znam ti rec sta ..
al prelijepo ;)
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

ma radi enterijer ali eksterijer je cudo nevidjeno :cool: ne znam za te farove kako bi izgledali ako vec budes kupovao gledaj neke sive nemoj crno ni zasta previse ce odstupat od sadasnjeg izgleda a sad je pre*eben :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Brate ja vec godinu ipol trazim vRS/GTI siceve, nema ih dobrih ni za lijeka, a ako i ima to ode prije nego dodje u oglase na internet... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

hvala drugari :icon_smile:

a perfektno bi bili jos samo crni farovi :

http://www.nasstuning.com/WebRoot/Store/Shops/tuning/4AA6/DBD9/7274/9733/FFCC/D974/1427/B948/swsk01gxb.jpg

http://shiva-automotive.net/shiva/images/SKODA%20FABIA.bmp

al tesko je bilo sta od vrsa naci u oglasima, pogotovo kod nas... i sto bude, ode dok kliknes "buy" ili send message, hahaha
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Jooj, al kako bi joj samo sjeli oni prvbi farovii
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Ne bi mu ni jedni od tih stajali, jer vani je zagladio sve sto je imao i mnogo je pojednostavnio izgled, a ovi farovi su previse kicasti, pun ***** didoda krugova boja i linija u njima...tebi bi najljepse sjeli farovi kao sto su kod mene, crni i dizajnom jednostavni... covjek bi cak mogao reci da su i serijski iz neke posbne serije :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

ako ces farove uzme ANGELE da ti se uklope sa stopovima koji su takodjer okrugli, nemoj dayline bice kicasto... ;)


KROV ispao ovako :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Posto zurim an pijanku, nabrzaka sam sklepao samo da ti vadim saft :D

TYC, lijepi jednostavni i crni...gle kako fino ide uz masku i krov :cool:

93894763411683155390.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

Limpi, mjenjaj sa tiborom farove, izgleda pree, ako se zanemari lijevi far, njega sam sfušerio


Uploaded with ImageShack.us

EDIT:preduhitrio me Tibor
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 120...

e moj limpi, kad ovo vidis, 30 dana neces jest :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top