Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma bitno je da se kotrlja.... :D:D

ja vozim dizela i to turbaka...fino zvuci i fino vuce... benzinca sam dva tri puta vozio i nemogu sad reci benzin ovo bezin ono... kao sto su drugi rekli sve ima svoje prednosti i mane.
benzin ima lijep zvuk ...ali isto tako i lijepo je kad turbina zvidzi....(govorim za TDI..a da ne spominjem turbo benzinca)... ;)
 
Legend
Ma neznam, meni je benzinac zakon, pa vi se raspravljajte koliko hocete, ja znam da moj Ford necuje se kako ljepo radi, pa nek je i 1.4 i al je uzivancija prava se vozat, a i ne trosi nesto posebno. Po meni benzin rulez /... :)
 
Super Moderator
daki je napisao(la):
Ma neznam, meni je benzinac zakon, pa vi se raspravljajte koliko hocete, ja znam da moj Ford necuje se kako ljepo radi, pa nek je i 1.4 i al je uzivancija prava se vozat, a i ne trosi nesto posebno. Po meni benzin rulez /... :)

ne cuje se ni moj TDCi al u leru... jel mu malo gas das isto tenk :lol:
 
Član
kod mene se dizel ev ne cuje.... al sve je to... do ukusa... i kako kome izleti sta da kupi tacnije... pa onda svakog svog konja kuje u zvijezde...
 
Član
joj gledam komentare i smijem se.....imam ja ford probu gt turbo.BENZINAC,al mog rec iskreno da neide kao cupra i da ford trosi dosta vise.jedino ford moze 245 a cupra 230.....jebga tehnologija napreduje...
 
Super Moderator
Po meni sve preko 2.0 plin‚
[/quote]

pa dobro vidi danasnji motori sasvim malo trose... npr BMW 335i, 3.0 6 cilindara 306 KS i prosjecna potrosnja 10.5 litara, znaci nema potrebe za plinom, barem po mom misljenju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top