Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
ima ona dobra stara
"na plin se kuha, na dizel ore, na benzin vozi"
pa izvolite zakljucite sami sta je bolje
voziti ili orati :lol:

joj uzeo si mi komentar hehe....ima dobrih dizel motora a brale benzin je benzin....a plin je u redu ko hoce stedit al nije to to kad ti auto mirise po fritezi za pomrit pravit hheheeh....pozz
 
Super Moderator
trizex je napisao(la):
Ma taj moment daje jedino osjecaj ubrzanja, kao sto Sina i kaze, sta dobijes na mostu, izgubis na cupriji, odrzavanje koliko kosta jednog takvog dizela, a koliko benzinca, to niko ne spominje, kako kad vrisne turbina, bosh pumpa/pumpa visokog pritiska, a?

ma hajd nisu ti dijelovi skupi :lol:
za audi 2.5TDI motor od 150 KS elektronika na bosh pumpi kosta 700 eura a to mora riknuti na 160 000 km :D
 
Super Moderator
Igor031 je napisao(la):
nemojte gledati sada golf 2 odmah pod too
uzmimo golf 5 2.0TDI i golf 5 1.6
pa ti meni imenjace reci sta ces prije uzeti
naravno prednost benzina je tisi rad kao i ne cadjenje nakon oderdjenog broja kilometara
ali budimo realni i dizel ima prednostii
ali opet netko se voli i tresti na semaforu u dizelu

golf 5 2.0TDI i golf 5 2.0FSI ?
 
Član
ja osobno vise volim golfa benzinca nego dizela a sto se tice potrosnje nije ni velika razlika u potrosnji kako god okrenes benzin je prava stvar
 
Član
allroad je napisao(la):
Igor031 je napisao(la):
nemojte gledati sada golf 2 odmah pod too
uzmimo golf 5 2.0TDI i golf 5 1.6
pa ti meni imenjace reci sta ces prije uzeti
naravno prednost benzina je tisi rad kao i ne cadjenje nakon oderdjenog broja kilometara
ali budimo realni i dizel ima prednostii
ali opet netko se voli i tresti na semaforu u dizelu

golf 5 2.0TDI i golf 5 2.0FSI ?
Mislim da bi bilo bolje ici na poredjenje 2.0 TDI i 2.0 TFSI... Ako nista drugo, oba pocinju sa T, a zavrsavaju sa I.... Razlika je u ovom D i FS....:lol:
 
Super Moderator
Sina je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Igor031 je napisao(la):
nemojte gledati sada golf 2 odmah pod too
uzmimo golf 5 2.0TDI i golf 5 1.6
pa ti meni imenjace reci sta ces prije uzeti
naravno prednost benzina je tisi rad kao i ne cadjenje nakon oderdjenog broja kilometara
ali budimo realni i dizel ima prednostii
ali opet netko se voli i tresti na semaforu u dizelu

golf 5 2.0TDI i golf 5 2.0FSI ?
Mislim da bi bilo bolje ici na poredjenje 2.0 TDI i 2.0 TFSI... Ako nista drugo, oba pocinju sa T, a zavrsavaju sa I.... Razlika je u ovom D i FS....:lol:

:lol::lol: al dobro to je vec malo veca razlika :D
 
Super Moderator
ja sam za benzinca... benzinac vise trosi ? to su samo one glupe price... moj BMW trosi ko upaljac... Vise trosi A6 2.5 TDI nego moj 325i a u pitanju je i malo tehnologije koju BMW ima...
danas ustvari vecina benzinaca malo trose jer svako ima neku svoju tehnologiju bla bla...
a sad malo diesel... ja znam da noviji diesel ni jedan ne trese a ako mu je dobro sagorijevanje nece ni da pusi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top