Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
po mom svatanju bolji je dizel . pokusaj to pogledat iz aspekta tog da ces to cjelokupno to obuhvatit taj pogled na gore navedeno (dizelvs.benzin) moras da udjes u sve pore , jednostavno da svatis u cemu je poanta i sta je pisac kohtjeo rec , i kad sagledas stvari vidices ko je u zabludi o cemu se ovdj ustavri radi od prvog posta , samo sto ti nisi jos svjstan , al to ej dobro kad skontas neki umru i neskontaju
 
Legend
Jarane, moja Oktavija TDI PD ide 200 gdje god ima malo pravca.. a 90 KS, pa nadji mi benzinca od 90 KS da moze vise ic od 160, znam da je tema golf, al eto to je sve VW.
 
Član
trizex je napisao(la):
quattro je napisao(la):
ma to su i dinosaurusi znali da je bolje dizl samo se nisu mogli izrazit
S kakvom se ja budalom prepirem ,svasta, ocekivao sam vise od tebe, to ti sigurno i objasnjava odakle nafta danas jelde, dinosauri pili dizel, pa se fosilizirali pa sad imamo naftu, jel???? Tema je benzin vs dizel, a ne tvoje praistorijske gluposti!

za sve je kriv t-rex... rekao bih
 
Član
pa ti reks ti je bio kao sad kod nas benzinac jer je bio mesojed i niko ga nije volio , a oni ogormni su bili biljkojedi tj dizeli
 
Član
daki je napisao(la):
Jarane, moja Oktavija TDI PD ide 200 gdje god ima malo pravca.. a 90 KS, pa nadji mi benzinca od 90 KS da moze vise ic od 160, znam da je tema golf, al eto to je sve VW.

Ma ide jasta, isto kao sto ide i golf 2 1.6 td, 190 zakuca sa 70 konja, a aerodinamican kao i yugo, ide toliko ta oktavija brate samo ako ti sat laze za 30 kmh.
 
Član
Ma ide jasta, isto kao sto ide i golf 2 1.6 td, 190 zakuca sa 70 konja, a aerodinamican kao i yugo, ide toliko ta oktavija brate samo ako ti sat laze za 30 kmh.
Ne mozes ti da ne poredis svabe i auta izTorina i Bog:D:lol:
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
Ma ide jasta, isto kao sto ide i golf 2 1.6 td, 190 zakuca sa 70 konja, a aerodinamican kao i yugo, ide toliko ta oktavija brate samo ako ti sat laze za 30 kmh.
Ne mozes ti da ne poredis svabe i auta izTorina i Bog:D:lol:

Iz Torina ne, ali Kragujevca , svakako, Kragujevac, Volfsburg, isto sranje, drugo pakovanje :D
 
Član
A i ti quattro zapeo za diesela, a citav mozart zna da bi sve dao da ti se vrati 2.0 16v u audija.. Fakat si dvolican..:icon_rolleyes:
 
ja nikad neću zaboravit kad je neki golf 4 crni upo na manifestaciju king of balkan navečer kad je bilo raspali po gasu zadimi čitavu auto pijacu i jel to nova tehnologija novih dizela
 
Član
Ma dizel definitivno
Ko moze vise km preci? dizel definitivno
Lokva na putu ?Bijezi da se ne pokvase kablovi ako se pokvase cekas citav dan
Potrosnja ? dizel nanje
U Benzin losa smijesa ,platine ,svijece,bonbina TRZA NENORMALNO PUCAS GLAVOM OD SOFESAJBU
Kad dizel zatrza ?Jedino kad mu se zacepi filter od goriva
 
Član
trizex je napisao(la):
alo ba glupane, dodji sebi, kakvi jebeni dinosauri, mesije i kazani, saberi se malo!

kazu prvo te spuste na njihov nivo.... pazi samo da te ne dokrajce... dugogodisnjim iskustvom

Bocky je napisao(la):
ma benzin majika, s motorom od 1.1L cu poderati svakog dizela i turbodizela od 1.6L...

koliko si siguran u to jarane??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top