Da li recesija utice na BHT???

Da li recesija utice na BHT???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
@zela: upravo to... maximalno bi se 50 ljudi moglo nabrojati na forumu koji su stalno tu i piskaraju nesto:icon_biggrin:

@lija: slazem se sa tobom lija... nisu svi balavci... jer i neki stariji se ponasaju kao balavci... i ovakva situacija je zbog svih a ne samo novih clanova ili "balavaca"... sve se to da ispraviti i rijesiti:icon_biggrin: zato i jesam otvorio ovakvu temu da vidimo na cemu smo;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
@bravof potpis ;)

Neko otvara neke bezveze teme, moderatori je obrisu, on otvori temu u "pohvale, kritike, prijedlozi" zato sto mu je obrisana i tako u nedogled.. Znaci 90% je do clanova, clanovi uredjuju forum, a administratori i moderadori to nadgledaju..

@nodiash koliko se sjecam ti si rekao da neces vise ovdje pisati..

Pa eto vidis da ne znas nego lupetas dzaba...iako to nisam nikad rekao opet ne pisem iz nekih drugih razloga a ovim tvojim sjajnim podsticajnim postovima se sigurno nece nista promjenit...
 
Super Moderator
Ja jesam jedan od mladjih clanova foruma ali nikad se ne mijesam u oo sto ne znam
Znaci ne znam da sam ikad napisao post tamo za muziku, za street race ili kad neko radi nesto oko auta u sta se ja ne razuijem
normalno da cu pohvaliti projekat neciji kada neko nesto radi
sad sto ja ne znam kako se rasklapa masina i sklapa ne trebam pisati u takvim temama da pohvalim tog ko je to uradio ?
Ja pisem u temama koje razumijem i u garazama gdje svi pisu i daju kritike i pohvale
I zato sto sam jako mlad ne mora znacit da sam bas lajik za sve ove stvari na forumu
na neciju zalost nisam toliki lajik jer sam se susretao sa mnogim stvarima i hvala bogu pa imam tu mogucnost ;)
 
Član
Raja, mozemo mi naglabati koliko hocemo forum je pao zbog ovog ili onog... Cinjenica je da se slabo sta desava u ovom periodu, ali je isto tako cinjenica da ima svakakvih gluposti, pa cak i tema koje su "nidje veze" sa forumom... Ali, ipak, moje misljenje da licno mi (clanovi) tu nista ne mozemo uraditi, to je ipak stvar modova... Oni trebaju da odluce sta i kako... Neko je pomenuo da je kod nekih clanova interes samo da nabiju sto vise postova... Drugi govore kako neaktivne treba obrisati itd... Ja sam licno relativno dugo clan i svaki dan sam na forumu ali imam ipak malo postova... Neko ce reci da sam neaktivan, ali ja se suzdrzavam price bez rezona, ako nemam sta pametno napisati trudim se da i ne pisem... Ali opet ima strucne raje koja je nabila veliki broj postova za malo vrijeme... Znaci sve zavisi od slucaja do slucaja... Mislim da ipak ako vec hocemo nesto uraditi neko treba izaci sa konkretnim prijedlogom pa da lijepo skupimo potpise pa to onda uputimo modovima na razmatranje... U suprotnom, ovo je samo jos jedna tema u kojoj se gomilaju suvisni postovi...
 
Član
@nodiash ne interesuju me tvoji razlozi. Na ovom forumu ti nisi dobrodosao i to je to..

Ostali clanovi mogu naravno iznijeti prijedloge vezane za poboljsanje i preglednost foruma ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
@nodiash ne interesuju me tvoji razlozi. Na ovom forumu ti nisi dobrodosao i to je to..

Ostali clanovi mogu naravno iznijeti prijedloge vezane za poboljsanje i preglednost foruma ;)

Nikakav problem...ako mozes prezalit jednog u tom svom sistemu kvantiteta, brisi account...
 
Član
Ovde od pocetka 2008 i od tada sam zahvaljujuci ovom forumu usao u svjet SR-a i dB-a isao po takmicenjima i sto je najvaznije UPOZNAO MNOGO FORUMASA.
A to da se ne "cjene" stariji clanovi i oni koji vrede nesto (koji mogu nesto konstruktivno napisati i pomoci nekome) to stoji!
Jer sta ja da pisem u I.C.E. kad ce mi neki lipic doci i reci kako je on vidio od rodjaka bufer i kako od GRUVA i kako sam ja budala i nakon toga 5 postova tipa:
":lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:"
":cool:;);)"
":D:D:D:D"
i ja onda glup?!pa necemo tako!
Kvalitet je opao a broj krkica i sveznada koji su "isli po Need for Speed takmicenjima" previse;);)
 
i reputaciju i broj postova treba ukinuti. a sto se tice 'nagradjivanja', jedno vrijeme je bio onaj fazon sa zvjezdicama za staz na forumu. ipak su najcjenjeniji stalni clanovi ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
i reputaciju i broj postova treba ukinuti. a sto se tice 'nagradjivanja', jedno vrijeme je bio onaj fazon sa zvjezdicama za staz na forumu. ipak su najcjenjeniji stalni clanovi ;)

:cool:
 
Član
Uveden je Warning Level sistem.. Bice veceras pojasnjenje kako da ga koristite.. Uglavnom 10 clanova ce moci banovati nekog clana koji odstupa od sadrzaja foruma.. Jedan clan ce moci dati 10 negativnih poena.. 100 poena = forum automatski banuje na 7 dana..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top