Da li recesija utice na BHT???

Da li recesija utice na BHT???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
edo_16v je napisao(la):
Uveden je Warning Level sistem.. Bice veceras pojasnjenje kako da ga koristite.. Uglavnom 10 clanova ce moci banovati nekog clana koji odstupa od sadrzaja foruma.. Jedan clan ce moci dati 10 negativnih poena.. 100 poena = forum automatski banuje na 7 dana..

odlicno;) hoce li reputacija biti izbrisana:icon_question:
 
Član
imam ja jedan predolg,neka pored klasicne reputacije bude reputacija admina ili nesto slicno i svkai admin koji se razumije u odredjen podforum (recimo igy za ice) dodjeljuje tu reputaciju...da se zna ko je ko...
to ili nesto slicno,ako me razumijete...
 
Član
svidja mi se ovo sto se uvodi,samo jos malo bolje pojasnjenje o cemu se tacno radi,,,pozitivno je i to sto cete ukinut reputaciju,vecina se napuhala oko toga ja mislim
sad ce svi meni pocet: ti si tu kratko,imas puno postova,i tako to,,,ali nema veze,,raja udarajte;)
 

IGY

Član
j*o reputaciju ba, ja imam 125 i sta imam od toga, imam 11200... postova i jesam li ja nesto bolji od nekoga ko ima reputaciju 2 i 10 postova :icon_question:
 
Član
marko_v je napisao(la):
imam ja jedan predolg,neka pored klasicne reputacije bude reputacija admina ili nesto slicno i svkai admin koji se razumije u odredjen podforum (recimo igy za ice) dodjeljuje tu reputaciju...da se zna ko je ko...
to ili nesto slicno,ako me razumijete...

Ma reputacija je cisti promasaj, tj. vjerovatno je bila dobra dok se tek pocinjalo pa se vecinom raja znala izmedu sebe i djelili, a sad je fazon skupiti sto vise na bilo koji nacin i umjesto kvaliteta dobijamo kvantitet sa nikakvim komentarima, temama, itd. Ne znam koji ce k* ikako reputacija, sta bi nam ona trebala znaciti, ako neko ima komentar za vozilo moze ti ostaviti u garazi, ako tebe hoce da pohvali moze to uraditi na nekoj temi, poslati PM itd.
Dakle ne treba uvoditi nista gdje se treba nesto "skupljati" i gdje je bolje imati necega sto vise, posto ce se desiti kao i sa reputacijom, sad kontaju kako MORAS imati dosta reputacije jer ti to kao daje neki "ugled" na forumu i hoce da skupljaju sto vise :icon_biggrin: .
 
Administrator
IGY je napisao(la):
j*o reputaciju ba, ja imam 125 i sta imam od toga, imam 11200... postova i jesam li ja nesto bolji od nekoga ko ima reputaciju 2 i 10 postova :icon_question:

ma nije igy u tome fazon... zaboli tebe, mene i jos raje na forumu... ali reputacija je nekima takmicenje... sigurno ih ima koji kazu joj sad cu ja da imam puno reputacije i bit cu bolji od nekoga... eto to je to:icon_biggrin:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
j*o reputaciju ba, ja imam 125 i sta imam od toga, imam 11200... postova i jesam li ja nesto bolji od nekoga ko ima reputaciju 2 i 10 postova :icon_question:

ma nije igy u tome fazon... zaboli tebe, mene i jos raje na forumu... ali reputacija je nekima takmicenje... sigurno ih ima koji kazu joj sad cu ja da imam puno reputacije i bit cu bolji od nekoga... eto to je to:icon_biggrin:

zbog toga forum propada?:icon_question::icon_question:
 
Član
Problem foruma možda popstaje upravo ono što bi mu trebao biti plus širi se i postaje popularniji i to dovodi dosta ljudi koje ova tematika zanima a o njoj pojma nemaju pa se ponekad prave pametni...Što se tiče straijih članova nekim je možda preršt glupih tema, komantara bio razloig da se povuku, neki su možda ovo više shvatali kao svoj interni forum i sad im je to izgubilo draž...Ja se iskreno nadam da je ovo samo prolazna faza zbog zime i besparice i da će doći bolja vremena jer stvarno ovde provodim dosta vremena više čitajući nego pišući ;)
Što se tiče reputacije trebalo bi postaviti pravila za koje situacije se može dati + i - a ne tek tako da se skuplja ... Ako neko nekome pomogne savjetom,postavi zanimljivu temu i korisnu temu iz domena automobilizma...a ne čisto eto jaran si mi dacu ti plus!!!
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
j*o reputaciju ba, ja imam 125 i sta imam od toga, imam 11200... postova i jesam li ja nesto bolji od nekoga ko ima reputaciju 2 i 10 postova :icon_question:

ma nije igy u tome fazon... zaboli tebe, mene i jos raje na forumu... ali reputacija je nekima takmicenje... sigurno ih ima koji kazu joj sad cu ja da imam puno reputacije i bit cu bolji od nekoga... eto to je to:icon_biggrin:

zbog toga forum propada?:icon_question::icon_question:

ne misli tako, nego ukidanjem reputacije ili bilo cega sto treba skupljati i prema njima "takmiciti se" dovodi do dobrog dijela ukidanja spama, nikakvih tema, odgovora gdje se ne razumiju itd. :icon_biggrin: a sve ostalo je ok po meni
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nije problem spam nego neaktivnost članova!nerazumijem kako ukidanje reputacije može pomoći

ne citas gore! :D ne govorim o neaktivnosti clanova, nego govorim o aktivnosti ovih sto "nekvalitetno" doprinose forumu i kazem samim ukidanjem reputacije itd. bi se jednim dijelom i to popravilo jer ne bi imali zbog cega pisati glupe teme, odgovore, itd. i samim tim bi se njihov broj smanjio i mozda bi se vratili ljudi koji se razumiju i rado doprinose novim temama koje mozemo citati
 
Član
Ako sam ja pravi forumaš i vitalni dio foruma mene neće s foruma otjerati par balavaca željnih reputacije! Kakav je forum bez ljudi drugačijeg mišljenja i mentaliteta,dobi,pogleda na život i naposljetku INTELIGENCIJE:D Dobro je ponekad i malo spama,zahebancije i svađe;) Problem je što toga nema na forumu,nema skoro ničega osim oglasa,koji cvjetaju...nema tema na koje se svi mogu uključiti.
 
Početnik
dobro je sad ste se zakacili oko reputacija.....:icon_rolleyes:

ne mogu da vjerujem da ima neko ko ce se takmicit sa reputacijama:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top