Da li recesija utice na BHT???

Da li recesija utice na BHT???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
j*ala vas reputacija, stavite meni -5000 reputaciju... Kako da stavim onaj natpis ispod nicka, to mi treba :D
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
sta je ovo u mene warning level ?

to ima svako ...samo sto tudje nevidis umene trenutno 0% :cool:

Astra je napisao(la):
j*ala vas reputacija, stavite meni -5000 reputaciju... Kako da stavim onaj natpis ispod nicka, to mi treba :D

to posaljes nekom od admina privatnu poruku da ti zamjene to aktivan clan za nesto sto ti hoces .. :cool:
 

MTR

Član
svidja mi se ovo sa ukidanjem reputacije , mislim da ce to povecati kvalitetu pozitivnih postova i smanjiti gluposti u kvazi-odgovorima. Dobro je ovo sa warning levelom samo ne kontam kako ce to radit :icon_question:

U svakom slucaju nadam se poboljsanju ;)
 
Administrator
nodias - nisi rekao, napisao si, nema veze :lol:

ne odgovara, kad se brise, ne odgovara kad se pusti previse off-a, ko bi ugodio

U jednom je vecina u pravu, previse je onih koji pojma nemaju, pametuju i nabijaju postove, a premalo pravih i iskrenih ljubitelja i poznavalaca (ima ih al uglavnom citaju i nece da se mjesaju s glupostima)

Zima, malo se radi oko auta, doslo je i do zasicenja, al s proljecem i sa sto manje off-a i tema nevezanih s automobilima bit ce i forum bogatiji

Reputacije su nevazne, bile su jednom ukinute pa ponovo uvedene i sve je isto ostalo

GLUPE I NEVAZNE TEME CE SE AUTOMATSKI BRISATI BEZ OBJASNJENJA I RASPRAVA, BOLJE 5 KVALITETNIH TEMA NEGO 5 STRANICA OFF-A
 
Član
Kao sto sam vec rekao bice tekst o Warning Levelima dok provalimo kako da svi clanovi mogu davat te warn-ove a ne samo admini i moderatori ;)
 
Član
Ovo sto marko rece da admini stavljaju "dedzeve" ko se u sta razumije to je OK jer tako zans da ti je neko "pametan" i "strucan" nesto rekao a ne balavac sa novim modelom Nike patika i biciklom!A prica o problemu karburatora na BMW-u!
 
Član
Iza monitora i za tastom rekao ili napisao je jedno te isto...nema potrebe da se ubjedjuemo sada a i ne znam sta ste se obojica natakarili na nodiash-a. Na kraju krajeva, vrlo malo je mojih postova u poslednjih 6 i kusur mjeseci tako da vam nece biti problem naci taj gdje sam rekao/napisao il kako god...ja sam ovde izbacio svoj stav i misljenje i to je to...valjda svi imaju pravo na to pa i ovi sto nisu dobrodosli :D

Uostalom, stvarno nije ni bitno vise ;)
 
Evo da i ja nešto pametno :D napišem . Ovdje sam dosta kratko vrijeme, i registrirao sam se jer je forum najbolja vrsta komunikacije i razmjene informacija u određenom području. Ali mislim da je većina ljudi ovdje čisto iz zabave, ne zanima ih nešto konkretno a vole automobile, i usput, izrazito površnog znanja bilo o teoriji ili praksi vezanoj za automobile.
Čitajući ovu temu od početka, kroz neke komentare ispada da su znalci oni koji imaju malo postova a neznalice oni koji imaju 1000 ili više postova. Ali to sad nije bitno.
Moje mišljenje je da ugled i pravi smijer ovog foruma itekako mogu, i mogli su do sada, poboljšati moderatori. Hvala bogu, ima ih dovoljno da redovno prate teme i rasprave, izravno brisanje suvišnih i nekreativnih tema i privremeno baniranje onih koji tome doprinose moglo bi vratiti forum na pravi put, i bez ovog novog uvođenja warninga. Jednostavno, uvesti represivne mjere.
 
Član
da pokusam jos jednom predloziti...
a zasto nebi uveli reputaciju koju daju admini "taj i taj se razumije u to i to" ili nesto slicno,pa tako da bi neko bio uvazen nece moci samo bezze da pise vec ce morati to da i zasluzi,svako od admina se razuije u neki dio foruma,vidi ko pise gluposti,nije problem to samo napisati u nekoj "reputaciji"...npr.kao sto sam vec naveo igy-ja za ice,on je jedan od najboljih na forumu sto se tice muzike i nece mu biti problem razvrstati one koji nesto znaju i one koji pojma nemaju...
kazete reputacija nije bitna,ovako bi se znalo ko nesto zna a oni samo koji pojma nemaju stalno bi bili na 0...
 
Član
neznam samo sta ce se postici ukudanjem "reputacije" i slicnih stvari...mene licno reputacija ne zanima moze biti 0 MOZE 1000 isto mi je...

jedan covjek dadne prijedlog taj i svi za njim...potpisuju (ne odnosi se samo na ovu temu )

zna se ko od starih clanova ZNA dosta stvari sto se tice i muzike i ostalih stvari da ne nabrajam sad.....uvodit neke nove stari od kojih nemas nista ...mislim da je gubljenje vremena...

kao sto edo rece...bice uvedeno za clanove da daju banove...neznam sta ce se s tim postic al et..samo sebi pravite posla a opet ce biti isto....

uvjek se neko nadje da pametuje itd....:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top