Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
dok sam se vracao kuci maloprije imao sam tu srecu da gledam trkanje golfa 6 R i cupre, ne moze cupra golfu nista, a zvuk im je fantazija....
 
Član
Nexus je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
audi sc je napisao(la):
neka honda na juznoj veceras xenoni,bijele fele,neznam dali je sa foruma pravo lijepo auto,a bogami lijepo i ide...

da nije erolova... ;) civic stari??

ne bi ja rekao da je erolova jos u voznom stanju, ja mislim da je to ona tamno zelena ima lik na forumu nije aktivan;)
nebi ni ja reko da je erolova,ja se mislio malo ganjati,ali zena pocela vikati na mene ,pa sam morao odustati;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
MAHE007 seta po gradu... ja sjedio u sezamu, ne znam jeli me opazio... :D


btw. ne znam sta je sa raje veceras... svi hoce da se trkaju, svi nesto gasaju...

;);) nisam te vidio,bas sinoc setam sa drugom i dobacuje on nekoj curi i cura njemu srednjak pokaza ja se bio odvalio smijat,i sjetim se bas tebe i one teme vasi upadi kod cura:lol::lol:
 
Alen88 je napisao(la):
audi sc je napisao(la):
neka honda na juznoj veceras xenoni,bijele fele,neznam dali je sa foruma pravo lijepo auto,a bogami lijepo i ide...

Kod mene je Civic plava, bijele fele a dobro i ide haha ;) Nemam vremena da slikam i postavim na forum ali bit ce i to uskoro :icon_smile:

Vidio sam te ja jednom sa hondom,fina hondica...



vidjen amerikanac fokus(skoro je se momak rego na forumu) sive boje mislim da je SVT 2.0 16v ...vidjen na husinu,nasli se na po krivine,ako je imalo bio pri svijesti sjetit ce me se jer sam uletio u njegovu traku :D
 
Top