Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
lover maloprije kod stadiona (raskrsnica prema dragodolu), ja prelazim ulicu kad on ide... :) reko hoce me budala udariti... :D lijep onaj TDI :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Lover takodjer vidjen u mercatoru,sjedi sa (cini mi se) djevojkom i mojim rodjakom(onaj plavcan),nisam htio ometati vlasnika ali sam trazio golfa za jednu fotku medjutim nije ga bilo???
PS: ato je jedna pukla sa speedsterom mujinim :p

ejs jomu ti rodjak,sjedili sa prijateljicama ;)
a bili sa speedsterom,golfic malo odmarao taj dan.
danas s jadrana do tz dodjoh nikog poznatog nisam vidio u putu,jel moguce??
a veceras u tz tjunera stajlera metar,da ne nabrajam ;)

GOLF TZ je napisao(la):
lover maloprije kod stadiona (raskrsnica prema dragodolu), ja prelazim ulicu kad on ide... :) reko hoce me budala udariti... :D lijep onaj TDI :D

ehehe ne gazim pjesake :D
 
Član
Vidio veceras oko 12h kod bbi centra bordo skodu favorit, ats cup felge, pravo fino izgleda, bas kulturno, mislim da sam vidio tu skodu na forumu, al ne mogu se sjetit kako se zove clan, al eto u glavnom fin autic :cool:
 
Član
veceras bijela petica (mislim da je GTI ali nisam siguran), uglavnom nije humano kako se lik ispaljuje... :D jel neko sa foruma, ciji je golf zna li ko? :icon_smile:;)
 
Početnik
xxfmanxx je napisao(la):
Vidio veceras oko 12h kod bbi centra bordo skodu favorit, ats cup felge, pravo fino izgleda, bas kulturno, mislim da sam vidio tu skodu na forumu, al ne mogu se sjetit kako se zove clan, al eto u glavnom fin autic :cool:

Selmir1 ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
Vidio veceras oko 12h kod bbi centra bordo skodu favorit, ats cup felge, pravo fino izgleda, bas kulturno, mislim da sam vidio tu skodu na forumu, al ne mogu se sjetit kako se zove clan, al eto u glavnom fin autic :cool:

Selmir1 ;)

Hvala druze, trudim se da na nesto lici, jos da je spustim malo bila bi taman....;)

Hvala Sarajlicu :cool:
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
Vidio veceras oko 12h kod bbi centra bordo skodu favorit, ats cup felge, pravo fino izgleda, bas kulturno, mislim da sam vidio tu skodu na forumu, al ne mogu se sjetit kako se zove clan, al eto u glavnom fin autic :cool:

Selmir1 ;)

Hvala druze, trudim se da na nesto lici, jos da je spustim malo bila bi taman....;)

Hvala Sarajlicu :cool:

ma ja sjedio s djevojkom onde na platou ispred bbi-a i ti stade na semaforu i kontam u sebi vidi sto je fino neko sredio skodu, jer nisam jos vidio ni jednog favorita kod nas da je sredjen i onda sam se sjetio da sam je vidio na forumu, ovo do sad si super odradio u zivo jos bolje izgleda nego na slikama, jos je zakucat u pod to sto i ti kazes i bice mjera. pozz ;)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
Vidio veceras oko 12h kod bbi centra bordo skodu favorit, ats cup felge, pravo fino izgleda, bas kulturno, mislim da sam vidio tu skodu na forumu, al ne mogu se sjetit kako se zove clan, al eto u glavnom fin autic :cool:

Selmir1 ;)

Hvala druze, trudim se da na nesto lici, jos da je spustim malo bila bi taman....;)

Hvala Sarajlicu :cool:

ma ja sjedio s djevojkom onde na platou ispred bbi-a i ti stade na semaforu i kontam u sebi vidi sto je fino neko sredio skodu, jer nisam jos vidio ni jednog favorita kod nas da je sredjen i onda sam se sjetio da sam je vidio na forumu, ovo do sad si super odradio u zivo jos bolje izgleda nego na slikama, jos je zakucat u pod to sto i ti kazes i bice mjera. pozz ;)

Da jedini favorit u Sa koji se cunira :lol: A spustanje malo teze, trebaju se blatobrani prosirivati itd.. tako da to ide vjerovatno preko zime....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
veceras bijela petica (mislim da je GTI ali nisam siguran), uglavnom nije humano kako se lik ispaljuje... :D jel neko sa foruma, ciji je golf zna li ko? :icon_smile:;)

Vec par dana u Tz, italijanske table....i nocas je dobila po usima od nekakve Maree iz Tuzle :)
 
Top