Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
2m68x1z.jpg


sad pitanje, cije je nize auto :lol::lol::lol::lol:
 
Član
MAHE007 seta po gradu... ja sjedio u sezamu, ne znam jeli me opazio... :D


btw. ne znam sta je sa raje veceras... svi hoce da se trkaju, svi nesto gasaju...
 
Legend
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Nermin Suljagic danas u Mercatoru za zenom i malcem, stali na traci ispricali se:icon_biggrin:

Akreditacija ko u ministra :lol:

fino smo procaskali,malo smo obojica cini mi se bili u zurbi ali lijepo je cuti se uzivo ;)

ma jasta zurba bila, ali bice vremena pa se moze i na kafu otici;)
 
Član
neka honda na juznoj veceras xenoni,bijele fele,neznam dali je sa foruma pravo lijepo auto,a bogami lijepo i ide...
 
Legend
GOLF TZ je napisao(la):
audi sc je napisao(la):
neka honda na juznoj veceras xenoni,bijele fele,neznam dali je sa foruma pravo lijepo auto,a bogami lijepo i ide...

da nije erolova... ;) civic stari??

ne bi ja rekao da je erolova jos u voznom stanju, ja mislim da je to ona tamno zelena ima lik na forumu nije aktivan;)
 
Član
audi sc je napisao(la):
neka honda na juznoj veceras xenoni,bijele fele,neznam dali je sa foruma pravo lijepo auto,a bogami lijepo i ide...

Kod mene je Civic plava, bijele fele a dobro i ide haha ;) Nemam vremena da slikam i postavim na forum ali bit ce i to uskoro :icon_smile:
 
Član
vceras vidjene opasne zujalice na ciglanama golf 6 GTI golf 6 R i crveni leon nazalost ovaj sa bijelim GTI-jem prosao kroz crveno na ciglnama pa ka drot na motoru stogao kod Alte ja prolazim on mu kaznu pise:icon_evil:
 
Top