Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Igy veceras seta a gospon caja mu zakacio cestitku za brisac , taman ja prolazim a on hladno odize brisac i pocasti te sa 40ka-em-cica :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Igy veceras seta a gospon caja mu zakacio cestitku za brisac , taman ja prolazim a on hladno odize brisac i pocasti te sa 40ka-em-cica :lol:

eno igy-a zali se na fb-u da mu je drot napisao pogresan broj registracije. a uz to valjda nije znao koje je auto pa napisao VOZILO, ili sam pogresno skontao ovaj drugi dio :lol:
 
emir_89 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Igy veceras seta a gospon caja mu zakacio cestitku za brisac , taman ja prolazim a on hladno odize brisac i pocasti te sa 40ka-em-cica :lol:

eno igy-a zali se na fb-u da mu je drot napisao pogresan broj registracije. a uz to valjda nije znao koje je auto pa napisao VOZILO, ili sam pogresno skontao ovaj drugi dio :lol:

Hahaha :lol:, dobri su dobri, a dobro je i kad ne znaju koje je auto, mada dzaba opet al hajd :D
 
Član
jucer u banja luci vidjen yugo crveni spusten, ats clasic felge na njemu, momak cupav, vidio sam to auto negdje na forumu, zagledao necu li vidjeti srdjana i dvojku ali vise nista nisam uocio, steta :icon_sad:
 

IGY

Član
emir_89 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Igy veceras seta a gospon caja mu zakacio cestitku za brisac , taman ja prolazim a on hladno odize brisac i pocasti te sa 40ka-em-cica :lol:

eno igy-a zali se na fb-u da mu je drot napisao pogresan broj registracije. a uz to valjda nije znao koje je auto pa napisao VOZILO, ili sam pogresno skontao ovaj drugi dio :lol:

sve si dobro skontao, nisu znali koje je auto pa napisali vozilo, isto se desilo i amelu (zelena fiesta)..... nekad prije, i cak mislim da je isti drot u pitanju, jbg potrefio sam se sa pogresnim drotom u smjeni inace me nikad nepisu gore, ovo mi je drugi put za 5 godina :D
 
Top